Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha elrabolnának a földönkívüli...

Ha elrabolnának a földönkívüliek és tudnál velük kommunikálni, mit mondanál neki vagy mit kérdeznél tőlük?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy itt vannak-e ,nem vagyok UFO-hívő,de képzeljük el,hogy itt vannak és éppen téged visznek el...
2017. szept. 19. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kifizetnék e a devizahitelemet
2017. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Pacifista vagyok és barátkozhatnánk-e.Ez nagyon tetszik.Egy komoly válasz.
2017. szept. 21. 10:27
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Azt mondanám, hogy: Nincs egy cigitek?
2017. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdező!


Hatos vagyok.

2017. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hatos (és tizennégyes is):nincs mit megköszönni.Nagyon szép válasz ,amit írtál,a hatodik,több mint hasznos.Pontosan ezeket kellene kérdezni.Nagyon komoly ember lehetsz.
2017. okt. 2. 12:19
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os szentté avatásakor megemlítjük majd a hatos hozzászólást.
2017. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem ez a természetes, pacifistaként.


Szerintem így lenne a fer. Én így gondolom.


16-os :D jót nevettem, de nem vagyok szent, ateista vagyok.

2017. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, én úgy gondolom, hogy egy fejlettebb intelligens és EQ intelligens humanoid létformának, azért van már annyi esze, hogy tisztelje a szabad akarat fogalmát és a lelki hatás következményeit, és nem bántja meg semmilyen szinten a másikat, mert úgy tiszteli, ahogy van.

Pláne, ha képességei is vannak.

Mert aki csak azért használja, hogy manipulálja, vagy bántsa, vagy szívassa az éppen kiszemeltet, az nem is pacifista, de még csak nem is intelligens, és el kéne gondolkoznia,mert aki fejlettebben gondolkodik, az úgy gondolja, hogy csak játszmázik, és az ellenkező hatást éri el, ilyenkor mondom azt, hogy hiába vannak képességei. Ha pedig direkt azért csinálja, úgy neki ciki, ha nem is adott okot rá a másik, hogy lerázza. :) Óvodás szinten van és nem fejlett intelligencia számomra. A gyerekek szoktak ilyet csinálni, ha vkivel barátkozni akarnak,hogy vagy féltékennyé próbálják tenni és elkezdenek cimbizni az orra előtt egy másik gyerekkel.



Szóval nem mindegy mire használja a képességét.


Egy intelligens létforma egyértelműen ahhoz megy barátkozni akivel barátkozni akar, minden játszma nélkül és felelősséget vállal a másikért.


A manipuláció és a segítség között az én szótáramba az a különbség, hogy amikor manipulálja a másikat, akkor a saját érdekei miatt csinálja vagy azért mert szívatni akarja.


A segítség pedig azt jelenti, hogy a másik vágyait figyelembe veszi, a múltját, a jelenét, és a jövőjét, a lelki kondícióját, és mivel egy fejlettebb létforma mondjuk képes telepátiára, akkor amíg mondjuk nem ismerkednek össze gyengéden segíti ha elbizonytalanodik, vagy úgy érzi, hogy egy-egy feladattal nem tud megbirkózni, úgy telepátiával tud neki segíteni.


Ja és köszönöm nem kérek szenté avatást. xD


Én csak a véleményemet írtam le, bár tudtam, hogy lesznek trolkodó válaszolók itt is. De nem érdekelnek. Nem most kezdtem már a szakmát itt. :D


Nálam az intelligencia az EQ-nál kezdődik, és csak így lehet pacifista módon barátkozni.

2017. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#4..mindent tudnak rólad, nem kell kérdezni. Hogy mit kérdeznék tőlük? Hmm, azt abban a pillanatban tudnám. Inkább kérnék valamit.
2018. júl. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!