Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/150 anonim ***** válasza:
39%

Nem mondanám, hogy féltem. Olyan új volt minden az első alkalommal. Mindig is tudtam Róluk, és kíváncsi voltam Rájuk. Ők is nagyon kíváncsinak tűntek, több Kis Szürke állt, mondhatni egy kis csoportot alkotva, de nem hiszem, hogy azért tétlenkedtek volna eleinte, mert tartottak tőlem, vagy mert nem lett volna dolguk (akkor eleve nem vittek volna magukkal), szerintem a vezetőjük parancsára vártak. Igen, Ő volt a legmagasabb közülük, talán 240-260cm (így valószínű, hogy egy nagyobb hajón egy Magas Szürke lehet a parancsnok). Az Ő jelenléte volt az egyedüli, ami kicsit megijesztett, és a mai napig tartok is a Magasaktól, valamilyen szinten.


Mindenre viszont nem emlékszem, az emlékeim java részét mindig kitörölték, és az "elrablásnak" inkább fizikai nyomai vannak (tűszúrások, vagy terhességre utaló jelek, de gyermek sosincs, 2-3 hónap múlva ezek a tünetek pedig felszívódnak). További jelek utalnak arra, amik bizonyítják, hogy megfigyelés alatt állhatok. Ennek egy barátnőm is szemtanúja volt, ez pedig csak erősítette bennem ezt az "elképzelést". Több ezzel foglalkozó emberrel is beszéltem, s ők is így vélekedtek a látottakról.

2014. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/150 anonim ***** válasza:
58%
Likeolnánk faszbukon -.-
2014. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/150 anonim ***** válasza:
68%
Meglepődnék.
2014. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/150 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az emberek 99%-a ott a helyszínen becsinálna köztük én is . Nem igazán vágynék egy ilyen meglepetésre :-)
2014. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/150 anonim ***** válasza:
76%

Darv! Nekem a sztoridban csak az a furcsa, hogy a kis szürkék vezére egy nagy szürke, mert ez egy kicsit nevetségesen hangzik. Egyébként hihető lenne.

A kérdésre: Én megijednék először aztán valószínűleg csendben lennék egy ideig majd később megpróbálnék beszélni hozzájuk.

2014. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/150 anonim ***** válasza:
30%
Hívnám Muldert és Scullyt.
2014. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/150 anonim ***** válasza:
61%
Ha ismernéd az alfajaikat, akkor lenne fogalmad arról, pontosan miről is van szó. Aki foglalkozik ezzel, az rögtön tudja hova tenni. Így szokták megnevezni és elkülöníteni Őket. A két faj származása és alárendeltsége teljesen más, s nem utolsó sorban a fizikai jellemzőjük is. Sok más állat kapta fajtája nevét egyedeinek megjelenése alapján. Ők is a külsejük alapján lettek megnevezve első sorban. Ezen mi olyan meglepő?
2014. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/150 anonim ***** válasza:
5/7 Darv története teljes mértékben helytálló. Elég tapasztalt is az ilyen témában. Ezt a két fajt az is ismeri, aki csak minimálisan ismeri a szürkéket. Valóban vannak alacsonyabb, és magasabb szürkék, de ezek külön fajba tartoznak, és máshonnan is származnak.
2014. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/150 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy kik azok a kis szürkék. De szerintem nem is léteznek én szemtanúja voltam már földönkívüli eseménynek amikor is egyszere 3 ilyen fénygömb elsuhant mellettem ez kb. éjfél.körül történt velem gyökeret eresztett a lábam nem tudtam megmozdulni nem raboltak el, csak elsuhantak mellettem aztán egyszer csak egy hatalmas villanás volt és olyan érzés volt mintha nem hatna rám a gravitáció nem tudom megmagyarázni aztán eltűntek. De nem ez volt az első alkalom. beszéltem erről haveroknak hülyének néztek engem azóta nem is meséltem senkinek.
2014. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/150 anonim ***** válasza:
71%
Ki nevezte el ezeket a fajokat? Miért engednék a földönkívüliek hogy emlékezz részletekre. Ha képesek voltak kitörölni az elmédből ezt a "kalandot" akkor miért hagytak meg részleteket. Ha olyan fejlettek, akkor miért nem tüntetik el a sebhelyeket? ÉN nem vagyok szakértő de ezek alapvető kérdések. Szerintetek nem? (egyébként nem vagyok szkeptikus)
2014. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!