Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért halt ki az UFO kategória?

Miért halt ki az UFO kategória?

Figyelt kérdés
Régen ide szórakozni jártak az emberek, olyan kaliberü felhasználók pörgették a témát, mint 404! Invázó, ellenálás, földönkívüli boncolás, elrablás, csupa érdekes dolgot olvashatott itt az ember. Jobb volt ide járni, mint sci-fit nézni! Az egész gyik legizgalmasabb, legszórakoztatóbb szegmense volt! Miért kellett ezt így tönkretenni? Gondolom sok felhasználót -a húzóembereket- bannolt a gyik, és elment a kedvük az oldaltól. Manapság legfeljebb a "Mit gondólsz" gyerek írogat ide, a keménymag eltűnt. Nem beszélve a rengeteg "SOS! Asztrológusok segítség! Azt álmodtam, hogy bekakiltam, mit jelenthet??" típusú kérdésről. Nincs ez így jól. Mit gondoltok?

2017. szept. 20. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez van, ezt kell szeretni. Tudod az UFO hívőség egy kezdetleges állapot, majd mikor felnőnek asztrológusok vagy álomfejtők lesznek. Nem lehet mit tenni. Ez olyan, mint pubertás kor. Amúgy 404 rasszisták a GYIKesek, a múltkor poénból beakartam regelni 401 néven, de nem engedték nekem, pedig nagyon szerettem 401 lenni.
2017. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már van itt egy gyerek 401 felhasználónévvel.
2017. szept. 22. 11:04
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

"Azt hiszem már van itt egy gyerek 401 felhasználónévvel."

Hát ez van. Mindig lenyúlják a jó neveket. :D Eléggé unalmas lett ez a kategória, mióta csak az álmokról és a horoszkópról bájcsevegnek.

2017. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Szenthelyi Árpád mártír lett. December 21-én az életét adta az emberiségért, amikor a reptoid űrhajón rajtaütött az ellenállás. 404 fogságba esett és meggyalázták. Pár évre rá átadták az annunakiknak kipróbálásra. Ma is ott vegetál Ferivel meg Brigivel. Az ellenállás megmaradt tagjai nem tudták a történetet mentálisan feldolgozni és jelenleg a pszichiátriai rehabilitáción vannak.
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet benőtt a fejük, akik meg ide írtak (amiket vissza olvastam) sok retardált baromság.

Még az utca lámpáiról is be akarják bizonyítani, hogy ufo...

No comment.

2017. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!