Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem is ide tartozom? (BŐVEBBEN...

Nem is ide tartozom? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

Az iskolában a múltkor jöttek pszihológusok és megállapították,normális vagyok,szóval aki hiszi hiszi,aki nem nem!!


Amikor voltak nálunk a pszihológusok,jött velük 1 jósnő.Nekem azt mondta,fényes jövő áll előttem,és életem nagy kalandja 2017 decemberében fog kezdetét venni.Azt is mondta,érzékel bennem valamit,mintha félig ember félig meg idegen lennék.És,nem csak ennyi!Vannak "képességeim" is: Gyógykezem van,testhőmérsékletem tudom szabályozni,egyszer meggyújtottam magamtól egy gyertyát bármiféle segédeszköz nélkül,telepátikusan kommunikálok a barátnőmmel (én üzenek neki ő meg megkapja xd) egyszer elmozdítottam tárgyakat a helyükről,a flakont arrébb toltam,a könyveimet lelöktem az asztalról,és nem használtam a kezem!! Meg nem tudok beilleszkedni sehová sem..:/ Meg bár ez hülyeség,tudok ilyen fura hangon beszélni,azt mondják olyan mint az ufoknak xdd Értelmes válaszokat kérek!!



2017. okt. 28. 14:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondom,az a jósnő ilyen pszihológus féle volt..És a pszihológusok szoktak jönni,ebben semmi rossz :D
2017. okt. 29. 09:00
 12/16 anonim ***** válasza:
:D Ez így elsőre elég érdekesen hangzik amit fent írtál a kérdés alatt :D Hány éves vagy?
2017. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ősziszünet..
2017. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
He- he, a leírás alapján, te valami mutáns lehetsz.
2017. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyebkent, kezdetét vette már "életed nagy kalandja"? Vagy majd december második felében?
2017. dec. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Második felében, mert a nagy kaland azért megvárja a téli szünetet.


Valószínűleg az lesz, hogy a Jézuska meghozza a kért Lego vonatot karira.

2017. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!