Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézhetnek ki? . Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézhetnek ki? . Vagy csak az lehet furcsa nekik, hogy nem oda tartozom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.Összejöttem egy fiúval, egy suliba járunk tatabányára. Ő falun lakik, egy 25 km-re Tb-től.

Lassan 3 hónapja leszünk együtt. A hétvégén voltam kint nála először, és elmentünk sétálni kicsit a faluban, meg átmentünk a közeli kis tóhoz. Amikor sétáltunk, láttam, hogy mindenki megbámul. Mintha kinéznének onnan, és nem is úgy köszöntek, hogy sziasztok, vagy valami, hanem csak simán szia, ami gondolom nem nekem szólt. Amikor kiértünk a tóhoz. kérdeztem tőle, hogy csak én vettem észre? Azt mondta, hogy az az ember amúgy se a kedvességéről híres. Hát nem nyugodtam meg, de nem is csak nála vettem észre. Aztán tegnap délután kimentem hozzá busszal, és mire beért ő még nem jött ki elém. Elindultam felé egyedül. Jó kislány módjára persze minden szembe jövőnek köszöntem, mert ugye falu is.Volt olyan aki rámnézett, aztán elfordult. Vagy csak dörmögött valamit az orra alatt, szinte hallhatatlanul. Ez miért lehet? Persze lehet azért, mert nem vagyok ott ismerős, de szerintetek? Előre is köszönöm!


2010. jún. 10. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hóhahó. várjál. nem minden falu egyforma... most akkor jöjjön a tapasztalat: debrecen környékén, a falvakban bírják, ha köszönsz... de pl. borsodban nem... lehet, hogy ez is egy ilyen falu... a másik meg... naná, hogy kinéznek a falusiak... betolakodó vagy. ez így szokott menni.
2010. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NE foglalkozz vele... TÉnyleg nagyon sok helyen nem szeretik a "gyüttmenteket"... Engem is kinéztek sokáig a nagyszüleim falujában, mert fiú létemre hosszú hajam volt. :)
2010. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a falukban mindenkit megbámulnak. ott ez a normális.

ha idegen vagy akkor meg pláne megbámulnak.

8éve költöztünk falura, de még mindig megbámulnak az idióta parasztok -.-

2010. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!