Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2050 eljöhet a kapcsolatfelvét...

2050 eljöhet a kapcsolatfelvétel szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 7. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A rendszeres, evi vilagvegek utan? Biztos!
2018. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Egészen pontosan 2143 ban. Az MI fogja megoldani ami addigra olyan lesz, mint most egy iphon x. Árban is. Saját robot aki dolgozik és kiszolgál, gondolkodik, fejleszti önmagát. Az új haverjaink már 200 éve úton vannak és nem olcsó technikát használnak. Ők is azt hitték, hogy csak náluk van élet.


Nehogy elhidd.

2018. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

B+***ssza meg! Addigra 56 éves leszek, már most is egy vénség vagyok, nemhogy 32, vagy hány év múlva. 2050-ben? Nem lehetne előrébb hozni? Lehet még élni sem fogok addigra! A fiataloknak mit sem számít, de én már egy idős ember vagyok és gondolnom kell az ízületeimre, vigyáznom kell a hátamra. Az élet igazságtalan! Azt a Alexander Smith-et meg a jövőbe küldték hogy csapná el egy Busz! Még a sírjára is ráköpnék. Egyáltalán minek jött vissza, tiszta skizofrén! Lecserélte a jövőt erre a fertőre? Mostanra utazgathatna magának a Deloreanjával vissza a jövőbe!

Ami igazán kiverte nálam a biztosítékot az alábbi szöveg:

"Állítása szerint egy kórházban ébredt fel, ahol azon csodálkoztak, hogy miért van olyan furcsán öltözve, a jövőben ugyanis mindenki kizárólag fehér ruhát hord."

Fehér a jó édes a****ok! Én csakis feketét hordok csukjával.. vagy színeset. Mi halálnak kell egyáltalán mindenkinek kínai gyászhuszárnak vagy diszkópatkánynak öltöznie a jövőben? Talán addigra kihalt a józan ész a stílusérzékkkel együtt? Csak várjatok, Emmett Brown meg fogja változtatni nektek a jövőt és a nőkről is lekerülnek majd a ruhák nagyrésze. Én pink, fekete vagy a vörös bikinit preferálom. (*_-)

2018. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Duenna ***** válasza:
22%
A kapcsolatfelvétel már rég megtörtént egyes arra méltó emberekkel. Egy világméretű kapcsolatfelvétel 2050 körül elképzelhető, hogy megtörténik.
2018. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell 2050-ig várni!

Bármelyik pillanatban létrejöhet, akkor, amikor ideérnek.

No és, ha nem annyira okosak, hogy rögtön továbbálnak.

2018. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Addigra már úgyis véget ér a jövőre kitörő világháború, melyre egy másik "időutazó" figyelmeztet...
2018. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kis Szurke ***** válasza:
Itt történik a kapcsolatfelvétel. A Kis Szürke faj nevében felveszem a kapcsolatot.
2018. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!