Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegrendszeri betegség vagy...

Idegrendszeri betegség vagy természetfeletti, ha három különböző személyt vélek felfedezni valakiben pár perc alatt?

Figyelt kérdés
Egyszer történt meg velem ez, pár éve.

2018. szept. 1. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%

Természetfeletti.


A skizofrénia, a tudathasadás is az-csak az átok következménye minden ilyen embernél akinél jelen van.

2018. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Olyan betegséget ismer a tudomány hogy "disszociatív személyiség". Ez a többszörös személyiség. A személynek több különböző személyisége van. A különböző személyiségei nem tudnak egymásról. Amíg az egyik aktív addig a többinek emlékezet kiesése van.

Ezoterikus szemmel lehet azt gondolni hogy egy testben több lélek is lakik.

2018. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Maga a találkozás is furcsa volt így visszaemlékezve és az az év tele volt azt követően aztán tényleg mindennel, lehetett venni az akadályokat.Söpört végig valami.
2018. szept. 1. 14:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet kérnem kellene egy CT-t.
2018. szept. 1. 15:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz személy alatt, és mitől személy egy személy?

Olvastam többek között Sri Aurobindo Személyiségeink -Egók (H)arcok Álarcok című könyvét. Na és persze sok keleti tanítást hallgattam már. Ezek szerint pedig mindnyájan több személyiséggel rendelkezünk, amik versenyeznek egymással.

Amit pedig a 2-es hozzászóló mondott az a kórós esetekre vonatkozik.

Ez egy nagyon mély téma, és nem biztos, hogy mindenkire tartozik.

2018. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Személy, ember, még élő és egy holt.

Láttam olyannak amilyen valójában az illető, aztán három másik "arcot".

2018. szept. 1. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt már barátnőd? Ő nem viselkedett időnként máshogyan? Fejlődni is tud a személyiség persze.

A személyiség több is, meg változó is. Én ezt így látom, tanultam.

2018. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem vettem még észre, hogy a körülöttem levő emberek kaméleon módjára változnának egyébként.

Értem amit írsz, hát legyen szó csak erről és akkor már nem megyek ct-re :)

2018. szept. 1. 23:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Menj el ct-re nyugodtan! Én csak azt mondom, hogy ha mások bolondnak gondolnak, az nem biztos, hogy úgy van!

Volt egy nagyon jó barátom, aki skizofrén volt. Én elköltöztem azóta, de nagyon jókat dumáltunk! Volt persze közös témája a beszélgetéseinknek, de sok mindenben jól látta a dolgokat.

A fő kérdés az igazából, hogy ki a normális?

2018. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A bolond dolog az egy olyan dolog, hogy valakit akit nem is ismerünk bolondnak nyilvánítani és rá nyomni a bélyeget az egy nagyon bátor és nagyon merész dolog. Na de igen, ezt is meglehet tenni.
2018. szept. 2. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!