Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hisztek abban, hogy földönk...

Ti hisztek abban, hogy földönkívüliek voltak/vannak a földön illetve a holdon?

Figyelt kérdés

A földönkívüliekkel kapcsolatban gyakoriak az ufós videók/teóriák, viszont én most nem csak kifejezetten azokra gondolok, tehát örülnék ha nem helyeznék át a kérdésemet más kategóriába. A linkelt videóban olyan dolgok is elhangzanak mint például, hogy azért nem indult új holdra szállás már régóta, mert sokak szerint egy idegen életforma birtokba vette a holdat. Hallható még benne olyan is, hogy Új-Mexikóban lezuhant egy azonosítatlan tárgy benne idegen életformákkal. A videóban még szerepelnek egyebek is például, hogy asztronauták láttak ufókat amiket a videó készítője szerint gondolom idegenek vezéreltek. Azonkívül talán ti is találkoztatok a teóriával miszerint idegenek építették a piramisokat. Szóval az alapkérdésem újra: Ti hisztek abban, hogy földönkívüliek voltak/vannak a földön illetve a holdon?


https://www.youtube.com/watch?v=Z8eYnHncMZA



2018. nov. 18. 23:31
1 2 3
 11/29 Wadmalac ***** válasza:
50%

10: Pontosan ez a baj az ezós gondolkodással.

A komment első fele végig feltételes mód, majd durr, onnantól ez már bizonyíték, hogy itt vannak az idegenek és mindenki hülye, aki nem hiszi.


Pontosan ez az a korpa, ami feleszi a búzát.

2018. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Duenna ***** válasza:
0%
9-es! Ez a gyors, 100 éve tartó technikai fejlődés az idegen civilizációs technikáknak köszönhető. Ez akkor azt feltételezi, hogy a globális hatalom már felvette a kapcsolatot a földönkívüliekkel, és üzletet kötött az űrtechnikáért. Az, hogy a földi hatalom ezt a magas színvonalú földönkívüli technikát a harcászatban, a hadseregben használja elsősorban (ami aztán egyes elemei leszivárognak a társadalomba is, közfelhasználás céljára), ez a földi hatalom hibája. Azért nem mutatkoznak nyílt szintéren a földönkívüliek egyrészt, mert mi, földi emberek, egy barbár nép vagyunk, az lenne az első dolgunk, hogy lemészároljunk egy másik fajt, aki nem hozzánk tartozik, másrészt a globális hatalom soha nem fogja bevallani, felfedni, hogy idegen civilizáció látogatja a Földet, mert ez szigorúan titkos, katonai stratégiai akció. Egyébként egyes földönkívüliek, akik úgy néznek ki, mint mi, egyes embereknek felfedik magukat, akiket leinformálnak az ő saját technikájukkal, és üzeneteket juttatnak el a többi emberhez. Csak az nem tud ezekről a dolgokról, aki nem informálódik, hanem elhiszi a bődületes hazugságokat, hogy nincs a Földön földönkívüli, hanem még mindig (immár 50 éve egyfolytában) keresik őket más csillagrendszerekben, és sajna, még mindig nem találtak egyet se! Pedig tudósok, kutatók kiszámolták hivatalosan, hogy milliárdos nagyságrendben létezhetnek különböző idegen fajok az univerzumban, akiknek egy része sokkal fejletlenebb, mint mi most vagyunk, másik része sokkal-sokkal fejlettebb, mint a földi civilizáció. Ahogyan a földi civilizáció is szeretne személyesen felkeresni, felfedezni más bolygókat, úgy a földönkívüliek is ugyanígy tesznek, azzal a különbséggel, hogy ők valóban el is tudnak indulni a fejlett technikájukkal az űrbe élő bolygó felfedező útra.
2018. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Duenna ***** válasza:
0%
11-es Wadmalac! Hülyeséget beszélsz! Én csak kérdező hangsúllyal tettem fel nektek a kérdéseket, úgy gondoltam, talán elgondolkodtok rajta, de úgy látszik, egyesekben önálló gondolkodás és tájékozódás helyett azonnal beindul a nihil, a szokásos tagadó, szkepticizmus mód! Egyébként meg mindenki azt hisz erről a témáról, amit akar, ami az ő tájékozódásának, vagy tájékozatlanságának megfelelően. Aki tájékozódni akar, mert érdekli a téma, az vegye a fáradtságot, és tájékozódjon, elég információt adtam ehhez ezzel a néhány beírásommal, aki meg tájékozatlan akar maradni, vagy nem érdekli a téma, az is az ő saját egyéni dolga.
2018. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

#10.

Nem azt mondom, hogy kizárt dolog, hogy vannak a holdunkon földönkívűliek, csupán hülyeségnek tartom. Én legalábbis biztosan nem a holdon dekkolnék a helyükben.

Ha már egyszer úgy adódik, hogy itt vannak akkor jöjjenek a földre. Végül is mégis csak több élet van itt mint mondjuk a Marson .

2018. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Wadmalac ***** válasza:
69%

"11-es Wadmalac! Hülyeséget beszélsz!"

Bagoly mondja...


"Én csak kérdező hangsúllyal tettem fel nektek a kérdéseket, úgy gondoltam, talán elgondolkodtok rajta, de úgy látszik, egyesekben önálló gondolkodás és tájékozódás helyett azonnal beindul a nihil, a szokásos tagadó, szkepticizmus mód!"

Ami a megalapozott reakció a teljesen hiteltelen, bizonyítatlan HITETEKRE.

Sajnos ugyanúgy nem ismeritek a bizonyíték fogalmát, mint a vallásos fanatikusok.

Tisztelet a kivételnek, aki képes megmaradni a VALÓBAN létező magyarázat nélküli tényeknél, jelenségeknél.


"Aki tájékozódni akar, mert érdekli a téma, az vegye a fáradtságot, és tájékozódjon"

Körülbelül 30 éven át olvastam el mindent, ami Mo.-on hozzáférhető volt e témában. És a végén kénytelen vagyok belátni, hogy pár megmagyarázatlan alaptényre ezernyi megalapozatlan teória van építve és ezek ragozva és vallásosan dogmásítva. És ezer ufológus ezer ELTÉRŐ hipotézisben hisz és tekinti teljesen megalapozottnak.


Nem én vagyok szemellenzős.

2018. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Duenna ***** válasza:
10%

14-es Katherine 31! A földönkívüliek a Holdon, vagy a Marson bázisokat tudnak kiépíteni úgy, hogy senki nem zavarja őket, a földiek sem. Itt a Földön szerinted melyik hatalom, vagy melyik kormány engedné meg, hogy az országában csak úgy letelepedjenek? Egyik se! Mind veszélyeztetve érezné magát! Hát még a lakosság! Hát még a földönkívüliek! Pláne akkor, ha azok a földönkívüliek nem is úgy néznek ki, mint mi, emberek! Vajon mennyire megbízhatóak a barbár földiek, hogy nem akarnának elpusztítani egy idegen civilizációs fajt, aki ki tudja, hogyan néz ki?


Te egy naív, hozzá nem értő emberfejjel gondolkodol, nempedig úgy, mint egy magas fejlettségű civilizációs faj. Azt mondod, hogy jöjjenek a Földre, mert mégiscsak több élet van itt, mint mondjuk a Marson. Gondolkozz! Ha egyszer egy földönkívüli civilizáció az univerzum túlsó végéből, több millió fényévről idáig, a Földig el tud jönni, akkor vajon miért lenne szüksége bármire, ami a Földön található? Ők egyrészt kíváncsiságból, másrészt üzletelni jönnek ide, üzleti partnerük pedig mindig a globális hatalom. Mire van szükségük az idegeneknek, akik nem olyanok, mint az emberek? Olyanokra, ami nekik nincs: vérre, emberi és állati genetikára, DNS-re. Honnan tudom? Mert bizony, vannak kiszivárogtatók, akik életüket kockáztatva kiszivárogtatják a szigorúan titkos anyagokat! Nem kell hinni ezekben a dolgokban, a tények azok ténynek maradnak akkor is, ha hiszitek, akkor is, ha nem hiszitek.

2018. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem írtok még. Egyébként akik hozzászóltak megnézték a linkelt videót vagy belenéztek?
2018. nov. 19. 14:30
 18/29 Duenna ***** válasza:
11%
15-ös Wadmalac! Lehet, hogy te 30 éven át elolvastál sok mindent erről a témáról, de mégsem eleget ahhoz, hogy a valós tényeket is hozzá olvastad volna! Meg aztán elmondtam, hogy a globális hatalomnak nem érdeke, hogy a valóság kiderüljön, ezért a hiteles tényeket úgy negligálja (hitelteleníti), hogy hiteltelen, és hamisított dolgokkal árasztja el a hiteles információkat, összekeveri a tényeket a valótlanságokkal, éppen nektek, szkeptikusoknak tálalva fel ezt mézzel, és tejszínhabbal! És ti szépen meg is eszitek a hazugságokat! Jó étvágyat hozzá! :)
2018. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Wadmalac ***** válasza:
70%

Beletekergetve megnéztem, mondhatni a "szokásos".


Ha akarsz valakit látni, aki tényleg nem clickbait, hanem valóban annyira hisz mindebben, hogy még a kétkedőket is megbillenti a saját hitével, ajánlom figyelmedbe Steven Greert.

Ő nem egy Däniken féle profitorientált csaló, hanem legalább valódi "hívő", aki valóban elég infóval van ellátva magasabb körökből, hogy valahol érthető a hite.


Sajnos a megas kormányköri "kiszivárogtatások" sem bizonyítékok semmire.

A CIA egyik legfontosabb módszere a dezinformáció, vagyis hamis infók terjesztése, a valóság fedésére.

Ez mindig is remekül működött.

A II.vh. alatt az angolok a radar eltitkolására terjesztették el, hogy a katonáik répadiéta miatt látják az éjjeli bombázótámadásokat és láss csodát, a mai napig rengetegen elhiszik, hogy a répa jó a látásra.


Az ilyen kiszivárogtatásokból az sem igaz, amit kérdeznek.

Engem az érdekelne, mi az a titok, amit ilyesmivel KELL elfedni. Mert az tutira ütősebb, mint ez az ufós dezinformáció.

2018. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Wadmalac ***** válasza:
74%

"de mégsem eleget ahhoz, hogy a valós tényeket is hozzá olvastad volna!"

A hívőnek a Biblia a valós tény. Ezzel nem tudok mit kezdeni.

2018. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!