Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy párhuzamos univerzumba...

Egy párhuzamos univerzumba vezető féreglyárat nyílását láthattam?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka az erdőben voltam fotózás céljából. 30 perc séta után egy fehér fényre lettem figyelmes a távolban ezért elkezdtem felé haladni. 100 méter megtétele után láttam, hogy ez nem egy pontszerű fényforrás volt hanem egy kör ami forgott és a közepén egy "lyuk" volt amibe belenézve egy olyan tájat láttam melynek rózsaszínes ege volt és olyan fényes épületeket láttam melyeket még azelőtt nem. Emellett az égen még egy gyűrűs bolygót láttam mely kék volt és gyűrűi függőleges állásban voltak. Ez az "objektum" kb. egy méterrel lebegett a föld felett. Mivel nem akartam esetleges veszélynek kitenni magam, ezért csak 10-20 másodpercig álltam előtte utána visszafutottam az erdő bejáratáig. Valós lehetett ,amit láttam? Lehet rá esetleg észszerű magyarázat?

2019. jan. 25. 17:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2019. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Mi merült le?
2019. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

FéregLYàrat!!

Ez majdnem olyan jó, mint a viszkijàrat!

2019. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a jelenség merítette le a fényképezőgéped, nos, így már sajnos senki sem fog hinni neked...
2019. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ezotéria kategóriába azért jöttek át poénkodni az emberek mert minden más kategóriában elvéreznének, itt viszont sok olyan ember van, aki vágyik egy hihető hazugságra, miközben fogalma sincs róla, hogy kiröhögik. Talán ezért vált szemétdombbá ez a kategória.
2019. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez sajnos így van.Ez az igazi féregjárat.
2019. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet, hogy puncit láttál?
2019. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 peca1000 ***** válasza:

Hol volt ez pontosan?


Helyiségnév, erdő neve, melyik részén?


Visszamentél utána valamikor?


Ha visszamész, írd fel a GPS koordinátákat is.

2019. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A féreglyuk nem olyan, mint az almában a kukacjárat. Nem valós, hanem egy elmélet szemléltetéséről van szó. A papírlap egyik végétől a másikig nagy távolság. Ha összehajtom a a papírt, s van rajta egy-egy lyuk fedésben egymással, akkor nem kell a nagy távolságot megtenni, hanem azonnal át lehet kerülni a lyukon át.

De nincs papírlap, nincs lyuk. Az egész arra való, hogy egyszerű halandó is el tudja képzelni a dolgot, anélkül hogy felsőfokú végzettségei lennének, s rendkívüli elméje.

Az atom sem úgy néz ki valójában, mint egy kis naprendszer. Az is csak egy demó.

2019. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tudod, van hogy az ember úgy álmodik hogy az nagyon valósnak tűnik amikor felébredsz.
2019. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!