Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy párhuzamos univerzumba...

Egy párhuzamos univerzumba vezető féreglyárat nyílását láthattam?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka az erdőben voltam fotózás céljából. 30 perc séta után egy fehér fényre lettem figyelmes a távolban ezért elkezdtem felé haladni. 100 méter megtétele után láttam, hogy ez nem egy pontszerű fényforrás volt hanem egy kör ami forgott és a közepén egy "lyuk" volt amibe belenézve egy olyan tájat láttam melynek rózsaszínes ege volt és olyan fényes épületeket láttam melyeket még azelőtt nem. Emellett az égen még egy gyűrűs bolygót láttam mely kék volt és gyűrűi függőleges állásban voltak. Ez az "objektum" kb. egy méterrel lebegett a föld felett. Mivel nem akartam esetleges veszélynek kitenni magam, ezért csak 10-20 másodpercig álltam előtte utána visszafutottam az erdő bejáratáig. Valós lehetett ,amit láttam? Lehet rá esetleg észszerű magyarázat?

2019. jan. 25. 17:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#19,


Hogy néz ki egy atom?

2019. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 -remete- ***** válasza:
Kár hogy a mobiladdal nem fotoztál.
2019. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Már ott elvérzik a sztori, hogy olyan géppel mész az erdőbe éjjel fényképezni, amelyiknek 30 perc séta után lemerül az akksija.

Nagy valószinüséggel féregLYárat nyílását láttad, ha elkerülni akarod, hogy megismétlődjék, legközelebb csak ele annyi szer legyen benned.

2019. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!