Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataki Attila szerint milyen...

Pataki Attila szerint milyen földönkívüli lények vannak?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem végigbogarászni amiket mondott adásokban vagy magazinokban.

Csak érdekel h szerinte milyenek vannak és h milyen elnevezésűek ezek a földönkívüliek.

köszi aki feltudja sorolni.



2019. febr. 1. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy szemük vannak az intelligenseknek. A többinek meg sok csápja.
2019. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Simpleasthat ***** válasza:
Bikinifenéken járt.
2019. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:)


na de komojan. valami szívárványtestűekről halottam. a többire nem is tudtam figyelni. de amúgy sztem kamizik.

bemutatja h nemcsak nem ültetik börtönbe a celebeket drogozások miatt, de még a diliházba sem küldik h össze-vissza dumál földönkívüliekről.

2019. febr. 1. 21:03
 4/10 Simpleasthat ***** válasza:
Egy szava se igaz.
2019. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pataki Attila szerint őrült földönkívüliek vannak.
2019. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pataky Attila szerint fénylények csillag szerű izék vannak és énekelve kommunikálnak egymással. Pataky koncertet is tartott nekik, és igen Bikinifenéken is járt!
2019. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jó az megvan már rég vitatva h nemkomplett. eleget paródiázták már. én csak tudni szeretném h miket mondott h mijenek vannak.

szeretnék írni a könyvemben egy földönkívülis részt is. válogatni szeretnék h mijenek vannak.

de nem akarom végighallgatni vagy olvasni a sok fságokat.


lécci sorolja már fel valaki aki tudja. kösz.

2019. febr. 2. 12:20
 8/10 A kérdező kommentje:

ugyahogy kiszenvedtem egy előadását erről.

valami ojasmit mondott h cukorért ment el a boltba az anyjának és vitte a kutyáját. elájult-ufós asztalos izé-aztán hazament kutyástúl és cukrostúl. nem volt megmondva h volt-e a boltba h nála van a cukor. sem h megvan a kutya. meg ojasmiket mondott h meggyógyították. ugyan mi baja volt?

meg h más rokonai és ismerősei és valami tanárja is látta őket. de ezek hol vannak? hogyhogy nem vállalják és nem dumálnak ők is az ufókról?-jaj bocs földönkívüliek.

na ezért is nagy kamu az egész és ezért sem akartam vele szenvedni.

inkább a dalólós disney-t választanám a kínzásomra, mint ezt. hűhh. talán mégis inkább kihagyom az ufós részt a könyvemből.

2019. febr. 2. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegy is mit írsz.Ilyen helyesírással mindenképpen bestseller lesz!
2019. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mobil...
2019. febr. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!