Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valóban létezhetnek földönkivü...

Valóban létezhetnek földönkivüliek csak a kormányok titkolják elölünk? Te mit gondolsz erröl?

Figyelt kérdés
és valóban köztünk élnek?? Szerintem ez nem logikus. szerintem nekik kényelmesebb lenne a saját bolygójukon élni mint itt emberi alakot ölteni és itt élni. De nem? Vagy lehet csak idelátogatnak?? De ha ez igaz mi miért nem tudhatjuk ezt meg?? mi torténne?? Szerintem minden igy maradna. A vallás sem omlana össze max elismernék hogy isten teremtett más lényeket is nem csak az embert. Olvastam van olyan vallás amelyik már ezt igy elismerte. Szerintem olyan érdekes téma ez. lehet hogy az idegenek pontosan tudják mi lesz velünk a halál után?? gondolom ök se élnek örökké. mondjuk ha ezt tudnák lehet mégiscsak össszeomlana a vallás. mindegy szerintem attól még minden más igy maradna itt a földön.

2019. febr. 1. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a vízöntők.
2019. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem titkolják, csak nem verik nagy dobra, mert pánik törne ki, vagy tömeghype, vagy mindkettő :)

Nagyon sok földönkivüli faj szeret hozzánk járni, mert különlegesek vagyunk, a magunk kis hülyes”gei ellenére is.

A valláshoz ennek nincs köze. Az intelligens(ebb) fajok pontosan tudják, hogy létezik Teremtő és spirituális síkok.

2019. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sokkal valószínűbb hogy az UFO-k titkos repülő szerkezetek. A náci UFO-k "megjelenésétől" kezdve szaporodtak meg az UFO észlelések. A régmúltban inkább gömbvillámok lehettek amiket észletek. Az UFO-k lehet hogy az energiaforrásaik miatt ilyen titkosak. Az hogy földönkívülinek hazudták, az azért volt hogy ha észlelnek UFO-t az emberek, senki ne higgyen a szemtanúknak, sőt a szemtanúk sok esetben nem is mondják el hisz például féltik az állásukat.

Ha jártak volna itt idegenek akkor már rég úgy beolvadtak volna a civilizációnkba mint bármi más élőlény.

De végtelenségig úgysem lehet titkolózni, lehet hogy nemsokára "lebuknak" és akár kiderülhet az is hogy például a Holdon már titkos bázisok is lehetnek.

2019. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Simpleasthat ***** válasza:
30%
Engem látogatnak gyakran,megbütykölnek ezt-azt.
2019. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 grafno ***** válasza:
52%

Persze, hogy léteznek. Én is már láttam 6x. Lassan mozgó es 1m magasan repülő 15cm labdaformaju tárgy ami belement a falba és eltűnt. Biztonsági kamera felvette párszor amit vagy 20an láttunk, de senki nem hitte, hogy bárki elhinne ha megmutatnák másnak. Elo szóban azért jobban körbe van írva mint ide leirva.

Amúgy meg a britek nyilvánosságra hozták az 50evektol az összes ilyen jellegű dokut amit bárki elerhet a neten. De phoenixben is volt par eve amikor az egész város látta a fényeket mert a fenyek az égen voltak.

[link]

Nem hiszem hogy itt élnének. Vannak dolgok amiket sokan lattak, hivatalos személyek is, de amíg nem tudnak felmutatni egy darabot abból ami az égen van/volt addig marad a kételkedés, akár a hitben, akar az elet után. Csak azt hiszik el az emberek amit saját szemükkel látnak. A video felvétel az kevés már. A fénykép is. Mindenki hamisnak hiszi.

2019. febr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A zsidók azt vallják, hogy a zsidóság nem a Földön keletkezett, hanem valahol a kozmikus világűrben. Reptiliánok / gyíkszerü lények hozták a Földre. Ezért a zsidóság magasabb rangú mint a Földi ember.
2019. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Annyira titkolják, hogy önmaguknak sem vallják be, nehogy haugságon kapják saját magukat.
2019. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgyse mondják el nekünk az igazságot. Fogalmam sincs hogy miért kell ezt titkolni.) Véleményem szerint a kormányok arra várnak hogy mi fedezzünk fel akár egyetlen egy intelligens fajt és ne fordítva, már csak hiúságból is hogy mi hódító, felfedező faj vagyunk nem pedig szolga.
2019. márc. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!