Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a volt parom engem sehova nem vitt, a mostani nőjét meg mindenhova?

Figyelt kérdés
Nyaralas kirándulás, stb. Csodálkozott,hogy megcsaltam.
2019. júl. 24. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit csinál az új nőjével? Csak egy idióta foglalkozik ezzel. Lépjél túl rajta és keress olyat aki téged is furikáztat kirándulni meg nyaralni!
2019. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
A mostani jobb az ágyba,csodálkozol hogy mindent megad neki?
2019. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Kamu kérdés :)))))))))))))))))))))))))
2019. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A mostaniba szerelmes, beléd nem volt az. Ezért szabad csak olyan pasival összejönni, aki mindent megad neked(amit tud), mert akkor tudod, hogy szerelmes.
2019. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Több éves kapcsolat volt. Azt hittem ő nem ilyen menjünk ide oda típus. Elvoltunk magunkban. Neha én kezdeményeztem, hogy egy évben egyszer menjunk moziba vagy kirándulni egy napra. A mostanival meg egy hétre külföld....azt is mondta,hogy én vagyok a nagy szerelme,meg éreztem is, bar a vége fele biztos nem volt szerelmes.
2019. júl. 24. 14:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretett, nem érezte magát jól veled, bármi lehet
2019. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tanult ebből,és most máshogy tervezni csinálni.De az is lehet,hogy a kezdeti hév.Meg aztán meg is csaltad,biztos ebből is sokat tanult.
2019. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó én voltam a hibás,mert megcsaltam...és akkor kidobott azonnal. De akkor is,nem volt mindig velem, nem csinált programokat. Én vagyok az a típus,hogy elvarok évi hat nyaralást. De moziba vagy kajalni is egy évben egyszer mentünk. Akkor is én forsziroztam. Elmondása szerint szeretett, én is éreztem. Vagy csak nem vettem észre,higy annyira már nem lángolt. Nem tudom.
2019. júl. 24. 15:00
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen mindezeket leírtam neki, anno,hogy sose vitt sehova,és szerintem nem foglalkozott velem eleget. Ő ezt nek értette,csak írta,hogy rosszul esik neki olvasni ezeket.
2019. júl. 24. 15:02
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert te nem igényelted az új nő meg igen. Ennyi.


Mostantól foglalkozz magaddal, ne egy olyan emberrel, akit elárultál.

2019. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!