Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Párommal 17 éves házasok leszünk. testi kapcsolat már vagy 8 éve nincs köztünk,most nem részletezném miért de elfogadtam. De most már ott tartunk,hogy alig foglalkozik velem. Hazajön munkából,pár szót váltunk,aztán eszik,fürdik,tévézik vagy gépezik és alszik. Elköszönünk,de csak egy szájra puszi. Napközben néha egy-egy ölelés és ennyi.. Nem szereti ha hozzábújok mikor tévézik… nem tudom mit tehetnek..

#párkapcsolat #nem fopglalkozik
2019. júl. 24. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elinvitálni valahová. Mondjuk, hogy menjetek el egy vacsorára, amire meghívnád. Picit kifele a 4 fal közül.
2019. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez már gyakorlatilag nem kapcsolat. Hogyha ő nem akar ezen változtatni akkor te hiába próbálkozol. Az első az, hogy ezt vele beszéled meg. Át kell beszélni, hogy mik a problémák, ki mit érez, mit gondol a dolgokról és szerinte mit tudnátok csinálni és mit vártok el egymástól.

Erre az egészre az egyetlen megoldás az, ha mind a ketten elkezdtek újra 200%-ot belerakni a kapcsolatba. Rengeteg romantika, közös programok, mély beszélgetések stb. Visszahozni az intimitást és a lángolást.

De ezt csak úgy lehet ha beszéltek róla és mind a ketten képesek vagytok ezt a rengeteg energiát belefektetni. Hogyha ez nem megy akkor pedig nem sok értelme van így együtt maradni. Csak az esélyt veszitek el egymástól egy boldog kapcsolatra. Hogyha nem tudtok újra egy párként viselkedni és hosszú évekig belerakni a maximum energiát a kapcsolatba akkor soha nem lesz jobb.

2019. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. az a baj hogy nem szeret eljárni sehová. nem is merem szóba hozni ezt az egészet neki,mert mindig csak veszekedés van belőle. meg sajnos én pszichiátriai beteg vagyok,nem hiszem hogy kellenék valaki másnak..
2019. júl. 24. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!