Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örüljek, hogy ilyen a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örüljek, hogy ilyen a csajom vagy ez már too much?

Figyelt kérdés

Van munkája, jó fizetése, nem kér tőlem pénzt, nem lakunk együtt, kedves is, vacsorázni hív (a kedvencem készíti el) stb.


Úgy érzem kb arra megy ki a dolog, hogy minden nap jól megb...am aztán menjek a francba


Ahhoz hogy jól legyen, hogy kiegyensúlyozott legyen, kell neki hogy valaki rendszeresen jól megb.ssza. két-három naponta kb.

amúgy beteg lenne, kb depressziós mindenféle evési gondokkal küzd (szex nélkül lefogy, depressziós)


Szex után 1-2 napig rendkívül boldog, mindent rózsaszínben lát de engem nem keres.

Közös programokat nem akar.


máj. 1. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobb, mint a semmi. De ha neked ez nem kielégítő, akkor kb a hajadra kenheted, hogy van egy ilyen szexkapcsolatod, vagy nem tudom mi ez.
máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Too much - nem mindenki tud angolul!

Magyarul : túl sok - nehéz lett volna ezt leírni?


Amúgy ha Téged nem keres, nem akar közös programokat, és utána elküldene a francba, akkor egyértelmű, hogy Te magad abszolút nem érdekled, csak az, amit teszel (tennél) vele. Érdekből kellesz neki, nem több!

Ha élvezkednél kicsit, akkor nyugodtan használd ki a helyzetet 1-2 alkalomra, ha viszont nem, akkor már most eleve pattintsd le, hisz komoly kapcsolat sose lesz belőle, csak feleslegesen epekednél érte, ő meg méginkább kigúnyolna!

Depressziós, evési gondok, szex nélkül lefogyna - én mondjuk sose hittem a depresszióban, csak túlzásba viszik a lelki bánatot, mint ha nem lenne más út, na de hogy az evés a szexen múljon, az azért erősen nonszensz, csak bemeséli a dolgot!

Ki akar használni, mert a céljára Te vagy legközelebb, de nyugodtan “ejtsd p#fára” , ha ő így áll a dologhoz, akkor Neked se legyen lelkiismeret furdalásod! Rosszat ezzel nem csinálsz.

máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az amikor egy nő vibrátornak használ. Nyilván nem akar tőled komolyat. Használd ki az alkalmat aztán ha beleuntál akkor keress egy lányt aki szeret is.
máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha így áll hozzá akkor te is használd Kia dolgot. Legalább jókat dugsz és nem kerül semmibe. De légy nyitott mások felé is ha esetleg úgy adódna. És ha találsz olyat akivel esetleg mélyebb kapcsolat is lehetne akkor válts.
máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig olyan romantikus vagy. Érthetetlen.
máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez a "csajod"? Lol.
máj. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem a csajod és mikor lesz pasija feléd sem néz többé.
máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

#2 Legalább ne hangoztasd a hülyeséged, ha nem értesz hozzá. Biológia órákat nem ártana venned.


Valószínűleg nimfomániás a csaj... De ez még nem ok arra, hogy mást kihasználjon. Bár lehet azért ilyen, mert más is ezt tette vele. Mindenki okkal olyan amilyen.

máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Es altalaba te fozezed a randit?
máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ez erősen borderline-gyanús, bár ennyiből nem lehet megítélni. Mindenesetre ez így csak egy szexkapcsolat.
máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!