Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkorrekt, hogy nem mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkorrekt, hogy nem mondja el a lány, hogy miről beszélnek rólam a barátnőivel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 24 éves lánnyal pár hónapja. Nagyon jól elbeszélgetünk, kedvel is engem. Én is őt. Jó véleménnyel van rólam mindenkinek, barátnőinek is akik tök kíváncsiak rám (még nem találkoztam velük személyesen). Rá kérdeztem, hogy milyen fontos kérdéseket tettek már fel a lánynak velem kapcsolatban, és azt a választ kaptam, hogy nem kell tudnom mindenről. Ez nekem új 26 éves létemre. Azért érdekel, hogy mit beszélnek rólam, mert hát mégiscsak rólam van szó. Erőszakosan nem akarom kiszedni persze belőle. Nem hajlandó elmondani.


Mi a véleményetek erről?



máj. 1. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell tudnod mindenről.


Ismerkedésnél semmi közöd alapvetően ahhoz, hogy a barátnőivel akik sokkal régebb óta az élete részei mit beszélget,

máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha rólam van szó?
máj. 1. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg nem kell tudnod mindenről 😃 sajnálom. De ha veled van a lány, meg a barátnői sem kerülnek, akkor minden okés.
máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Amikor az exem félre járt, akkor is azt a választ kaptam, hogy nem kell tudnom mindenről.


Aztán mikor szembesítettem vele, hogy miről szereztem tudomást, már nem tetszett neki :))



Még nem jártok, nem tartozik rád, de ha a kapcsolatban is titkolózik látszólag nem fontos dolgokról, érdemes gyanakodni.

máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont akkor zártam le a telóm kijelzőjét mikor rá nézett. Akkor ő erdőre vont engem, hogy mi ilyen titkos. Fel is oldottam a telót abban a pillanatban és mutattam neki, hogy semmi. Ő kérdőre vonhat így, hogy nem járunk? Ő titokzatos...
máj. 1. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

"Jó véleménnyel van rólam mindenkinek, barátnőinek is akik tök kíváncsiak rám "


Ennyi legyen elég.

máj. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Tenyleg semmi kozod ahoz h o a baratnoi el mirol cseveg se most se kesobb.
máj. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted mégis miről beszelnek? 26 éves vagy, gondolom arról, hogy mik a jövőbeli terveid, hol laksz, milyen munkád van, mennyire vonzódik a csaj hozzad…azért ehhez nem kell atomfizikusnak lenni. 24 evesen meg amúgy sem lány, hanem nő vagy férfi már jó esetben az ember. Bár ha nem írtál volna ki életkort, kb biztos lettem volna benne, hogy kamaszok vagytok. Te egy haveroddal sem beszéltél soha egy csajrol sem, hogy tipped sincs, miről beszélhetnek ?
máj. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Rohejes elkepzeleseid vannak a korrektsegrol. Kar volt a lanynak, nonek emlitenie barmit is.
máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!