Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Két hete ismerjük egymást, szóval még nagyon-nagyon az eleje. Iszonyúan felidegesített egy politikai témában, pedig azt hittem teljesen egyezik az értékrendünk. Azóta is bánt, hogy nem hagytam kifejteni a véleményét részletesen, de egyszerűen megijedtem attól, amiket mondott. Két napja nem beszéltünk, de igazából egészen hiányzik. Gondolkozom azon, hogy írok neki, de közben meg minek, ha úgyse tudjuk egymást meggyőzni, és állandó feszkó lenne ez a téma. Szóval szerintetek mit kéne tennem?

23/n


2019. júl. 25. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok nem túl komolyan venni a politikát. Nem éri meg.
2019. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Az intelligens emberek sose akarják egymást meggyőzni, csak az érveiket mondják el a másiknak.

Amúgy mi volt a konkrét téma?

2019. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két téma, ami jobb ha az elején kibukik :) a politika és az egyén anyukajahoz váló viszonya peldaul ilyen:)
2019. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!