Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig azt írják, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt írják, hogy az ember a saját kategóriájába keresgéljen. De honnan tudjuk melyik az? Ki az aki még nem túl jó hozzánk?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

én akármilyen kategóriában keresgélhetek, mert nem ez dönt

hozzám nincs túl jó

2019. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Az a nekedvaló akinek nem kell udvarolni, könyörögni, lekenyerezni, szépet tenni, várni rá, megalkudni, elhódítani mástól, betörni, magadkelletni - hanem egyszerűen ugyanazt érzi irántad amit te iránta, egymásra csillantok és ellovagoltok a naplementébe.
2019. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó! Van ilyen?
2019. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nagyjából bárki be tudja lőni magáról, hogy mennyire számít szépnek/jóképűnek/igényesnek/jólöltözöttnek stb. Kitapasztalod az ismerkedések során, hogy általában kiknek jössz be. De felesleges kategorizálni, mert láttam már nem egy össze nem illő párt is. Kezdeményezz annál, aki tetszik, aztán vagy lesz valami, vagy nem. Persze azért ne szépségkirálynőkre nyomulj, ha tudod, hogy több esély van piros hóra augusztusban, mint arra, hogy ilyen barátnőd legyen.
2019. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

"..., hogy általában kiknek jössz be"


Te, figyu! Ha velem a cigányok, meg az építőmunkások, tinifiúk, ekhízottak akarnának ismerkedni (én velük ugyan nem), akkor nekem ez a kategóriám?



Mert szerintem nem.

2019. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy van.
2019. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
12:57: És ez az, ami csak a mesében létezik.
2019. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#5

De😂Gondolom akkor nem vagy egy világszépe, nem bántásból írom, csak mint tény. Velem jó pasik szoktak ismerkedni. Helyesek, sportosak, diplomások. Persze néha olyanok is, akik nem az eseteim, de ez ritkább. De ebből szerintem lehet következtetni arra, hogy nem vagyok csúnya lány. Cigányok meg munkások, elhízottak engem meg sem környékeznek soha. Hál istennek.

2019. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

13:41

Akkor egy mesében élek.

2019. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs annyira ronda kategória a nőknél mint amilyen én vagyok.
2019. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!