Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem a barátomnak szülinapjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem a barátomnak szülinapjára nyakláncot és nem hordja, hogy mondjam meg neki hogy ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Van a nyakába 1 azt ő vette magának. De amit én vettem a szekrényben áll már 1 hónapja.
2019. júl. 25. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ő mondja meg neked, hogy neki nem tetszik a nyaklánc?
2019. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

...lehet nem az ízlése, nekem is van jópár cuccom amit sosem hordtam, mert a nagymama vette és csak akkor veszem fel, ha hozzá megyek. Legközelebb olyat válassz ami nagyon bejön neki.



Nekem pl. vehetnél ilyet :D [link]


De ilyet pl. nem


[link]


NAGYON NEM!

2019. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
29%
Mennyire meleg am a baràtod? Mert én hetero férfiként max óràt hordok, ékszert egyàltalàn nem...
2019. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló stílusban vettél neki, mint amit szeret és hord?

Nagy valószínűséggel nem tetszik neki, ezért ne sértődj meg, van ez így, hogy nem sikerül jó ajándékot venni.

2019. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
3-as,ezüstlánc van a nyakamba,nem vagyok meleg.
2019. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

#5


Azt úgy hívják, hogy "fux", és ízléstelen.

2019. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Fu de meleg vagy #5 :D a nyomik hordanak ma ilyet.
2019. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Hülyeség. Hetero vagyok, és nekem is van egy ízléses arany láncom. meg több férfi ismerősömnek is, aki van olyan anyagi helyzetben, hogy megengedje magának, vagy vannak olyan rokonai, akitől ajándékba kapta.

Egyébként lehet csak szimplán nem hord a srác ékszert, mert alapból nem szereti. Ismerek ilyet én is, szerintem nincs vele semmi gond. Ha olyan stílusú akkor ünnepnapokon majd lehet hordani fogja. :)

2019. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd ezt sértésnek,valószínű nem sikerült eltalálnod az ízlését...

És emiatt nem hordja,nem azért,hogy téged bosszantson.

2019. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
7-es,rockerek is hordanak nem kevés ékszert.Akkor az sem ok,gondolom.
2019. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!