Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze tudnátok jönni olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudnátok jönni olyannal, aki nem akar autót, házat, gyereket, házasságot?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 18:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#10: jaj, de hogy, nem baj ha van, de han lenne, akkor nem kéne szerezned xd
2019. júl. 26. 18:57
 13/22 A kérdező kommentje:

dehogy*

ha nem*

2019. júl. 26. 18:58
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Hamarabb jönnék össze ilyennel mint olyannal akinek csak annyira szánalmas céljai vannak, mint hogy legyen autója meg gyereke. Az élet annyival többről szól ezeknél.
2019. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Akinek azonosak az igényei, azok hamar megtalálhatják egymást.

Én személy tudnék autó és házasság nélkül élni, viszont gyerek, és ház nélkül már nehezen. Ettől függetlenül mind a 4 dolog jelen van az életemben.

2019. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Én csak egy társra vágyom, egy olyan fiúra/férfira, aki mindig mellettem áll, szeret, segít, maximálisan elfogad az összes hibámmal együtt és akivel rengeteg élményben lenne részünk együtt. Nyilván idővel lenne majd közös lakásunk, de ha autónk nem lenne engem nem érdekelne, mert nekem biztos nem lesz jogosítványom. Úgy gondolom házasságkötésre sincs feltétlenül szükség, gyereket pedig egyáltalán nem akarok.
2019. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

Igen, ha van lakása és nincsenek rokonai, sem barátai.

Nem szeretnék senkivel sem összejárni, jópofizni, alkalmazkodni.

2019. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#10. Igen és akkor a segged örökre fiatal marad.

33/f

2019. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ezekre mind vágyom. Talán a házasságra nem annyira.


Ismerek ilyet mint te, nőben. A pillanatnak èl. Az èlvezeteknek hódol. Ezèrt dolgozik nonstop ès boldog így. De mi lesz akkor, ha már nem bír annyit dolgozni? Lejjeb ad az èlvezetekből, nem megy sehova ha nem muszáj mert már nem bír úgy sètállni, tömegközlekedni. Aztán az albèrletre is gondolni kell.

Nem mondom, hogy a gyerek azèrt kell hogy legyen aki rád nyissa az ajtót vènsègedre. Sok emberre nem nyitja rá a gyereke az ajtót. De a többi? Hogy kèpzeled el magad 60 èvesen? Amikor mèg dolgoznod kellene, de már nem bírsz annyit?

2019. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Én is nő vagyok.


De nem értem, ezek hogyan függnek össze.

Nem a munka az életem egyetlen célja.

Inkább utazásra költöm a pénzem, mint házra.

Vezetni nem tudnék, így marad a gyaloglás / bicikli / tömegközlekedés

2019. júl. 26. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!