Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene erre a kérdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene erre a kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedés során a nő megkérdi, hogy hogy hogy ilyen régóta nem volt barátnőm? (amolyan meglepődött hangvételben)


Az igazság az, hogy sokat próbálkoztam, nem jött össze, elment a kedvem tőle, azóta nem töröm magam. Vagy jó ez a válasz?


2019. júl. 27. 23:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Amúgy én is ezt a " nem találtam még olyat" szöveget gondoltam, mert hát az igazság elég taszító tud lenni.


Az olyan rég alatt pár évet kell érteni, ami szerintem normális, de így is futottam már hasonló kérdésekbe.

2019. júl. 27. 23:48
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Az elején nem kell mindent elmondani, főleg ha az igazság taszító. Lehet hazudni is, az ilyen és ehhez hasonló hazugságok bőven-bőven beleférnek.

Ha meg majd 1 éve már együtt lesztek és szóba kerül az első randi és bevallod, hogy erről füllentettél és elmondod, hogy mi lett volna az igazság 99%, hogy egy jót fogtok nevetni a dolgon.

2019. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Nehéz a mai világban egy normális ringyót találni, ez a helyes válasz.
2019. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell hazudni, csak azt kell mondani, hogy így jött össze. Ennyi.
2019. júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Kamuzni kell ez egyértelmű. Most komolyan ezzel akarod már rögtön az elején elijeszteni hogy bevallod balfék vagy? Nemár... senkinek nem jó ez.

Leírták már frankón, senki nem fogott meg úgy/tanulmányaimra koncentráltam és dolgoztam, emellett nem fért bele. Válassz kedvedre.

2019. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Kamuzzál nyugodtan, nem kell teljesen őszintének lenni.
2019. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!