Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy igazi válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy igazi válasz nincs erre a kérdésre de lehet megoldás? Kívülállóként ti jobban értitek?

Figyelt kérdés

4 hónapig együtt voltam egy lánnyal. Furcsa volt soha nem kaptam tőle szeretetet, ennek ellenére mindig akart találkozni mentünk ide-oda, aztán egy idő után elegem lett ebből, hogy nem érzem, hogy ő igazán bármit is érezne irántam így befejeztem ezt az egészet. Úgy éreztem mintha csak valami pótlék lennék neki, mivel nincsenek barátai sem igazán.

Majd pár hét múlva újra megkerestem, eléggé ki volt akadva ordítozott velem, hogy é nagyon megbántottam őt akkor, stb., felajánlottam neki, hogy legalább legyünk barátok az sem érdekelte. Pár nap múlva mégis elém jött a munkahelyemre sétáltunk tán még egy szájrapuszi is volt.

Itt jön a probléma, ugyan úgy találkozunk mintha járnánk, fogjuk egymás kezét, símogatom a kezét stb., de már csak barát akar lenni többet nem enged.

Szerintetek próbáljam ezt még helyre hozni csináljak úgy mintha nekem ez így jó lenne és előbbéutóbb úgyis sikerül visszaszerezni, vagy inkább hagyjam a fenébe mert úgysem fog már működni?



2018. nov. 20. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus, férfiak is csinálják ezt amikor nincs jobb.
2018. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De férfiak ezt úgy szokták, hogy barátság extrákkal... Ő pedig semmi...
2018. nov. 20. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak úgy csinálják,hogy barátság extrákkal mert nekik a szex az első.A nőknek a kapcsolatosdi,tehát a lelki szemetesládája leszel
2018. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Jóképű vagy , jó a megjelenésed talán ennyi. Arra vagy neki jó hogy mutogasson téged. Tehát abszolút nem vagy személyiségre a férfi ideálja.
2018. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1

Jó akkor én még az átlagnál is bénább vagyok, velem le sem feküdtek, kapcsolatot sem akartak, csak programokra járni:D

2018. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha akarod őt, vedd le a lábáról. Légy férfi a szemében, és kinyílnak azok a combok, s az illatos rózsa téged vár.
2018. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!