Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha itt a Gyakorik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha itt a Gyakorikérdéseken bukkannál rá egy olyan kérdésre, ami a ti kapcsolatotokat írja le és a párod kér tanácsot idegen emberektől?

Figyelt kérdés

Legyen az megcsalás, valami gond amit veled nem beszél meg, vagy bármi.

A történetből amit leír rájössz, hogy a párod írta, teszem azt, leírja a korát és a te korodat, gyerekek számát, bármit, ami nyilvánvaló.

Hogy reagálnál? Volt már ilyen? Számonkérnéd?



2018. dec. 25. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt ilyen, és nem kérném számon. Én megpróbálnék vele nyugodtan beszélni a helyzetről.
2018. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Kérdésen múlik. Ha ép a megcsalásról ír, akkor kitenném, ha nem egetrengető kérdés hagyom, hogy kijöjjőn belőle és szóljon amikor kész.
2018. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem esne jól, de legalább megtudnám az igazat. Nem kérném számon.
2018. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt ilyen többször is...

Nem esett jól, hogy nem velem beszéli meg. Hamar vége is lett. Folyamatosan csak negatívumokat írt, miközben rengeteg jó is volt a kapcsolatunkban.

2018. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem hogy ilyen előfordulhat, de ha mégis, hát akkor mit lehet tenni.
2018. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt több ilyen alkalom, mintha azén problémáimról szólna a kérdés. Volt, hogy épp aznap amikor a megoldáson filóztam, meg is lepett eléggé.

De csak véletlenek lehettek, egyik ismerősöm, rokonom sem gyakorizik.

2018. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Szakítanék, mert mindent megteszek egy kapcsolatban, hogy a másik 100%-osan bízzon bennem. Azt akarom, hogy ha problémája van az életben bármivel, akkor hozzám jöjjön vele, mert mindent megteszek, hogy segítsek neki.


Ha ő ezt nem érzi, akkor nem tudok mit tenni, de soha nem adok okot bizalmatlanságra, így valószínűleg nem illünk össze.

2018. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. A barátnőm figyelmeztetett, hogy az elmondásaim alapján ráillik a helyzet a barátomra. Sokat panaszkodott, hogy nincs pénze, de itt a gyakorin is randipartikra, ebédre hívogatott nőket. Szembesítve lett, és lapátra került.
2018. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Jó Isten van akinél szakító ok egy anonim kérdező fórumra írt kérdés?:o

Én örülnék annak, hogy ennyire érdeklem, hogy még több emberi tanàcsot igényel az adott helyzet megoldására.

Egy kérdés itt, lehet csak egy indító is arra, hogy aztán a kapcsolatban közösen konstruktívan rendezzék a dolgokat.

2018. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvasgatva a történeteket, bennem is felmerült nemrég ez a kérdés, hogy mi lenne, ha egyszer olyat olvasnék, amiben magamra ismerek...🤔

Hogy mit reagálnék, az a témától függ. Nagyon rosszul esne, hogy nem hozzám fordult először, de egyben meg is érteném, mert néha van, hogy kívülálló, idegen emberek jobban rálátnak egy-két dologra. Nem kérném számon szerintem, megvárnám, hogy mikor mondja el nekem is. Hacsak nem valami durva dologról van szó, mint pl. megcsalás és hasonlók.

2018. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!