Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy sràc tetszik, de ö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sràc tetszik, de ö közömbös, ami nekem sértö es ezert inkabb nem kezdeményezek semmit, akkor ö tudhatja ebböl hogy nekem tetszik?

Figyelt kérdés

Nem akarok leégni elötte.


Szoval arrol van szo hogy a környezetemben volt egy srac aki tetszik, amikor bestelgettünk mindig kedvesen vàlaszol, latszik hogy csak udvariassagbol, ö soha nem kezdemenyez velem beszélgetést, tarsasàgban nem közelit (agova leülök onnan pont felàll es elmegy), igy egy kicsit rosszul esik az egész es igy nem kezdemenyeztem vele több beszelgetest ha veletlen mellem került belebujtam a teloba, es puszikkal szoktunk elvalni es en inkabb a kezemet nyujtottam. Ö mondta ezzel a közömbös udvariassaggal hogy örül hogy megismert en meg csak udvariasan kibirtam hogy visszamosolygok hogy szia, es visszabujtam a telomba.



A sracoknak van annyi EQ juk hogy levagjak ebböl hogy tetszik nekem es tul.képpen "hoppon hagyott", azaz be vagyok most égve elötte, vagy ugy sem jött le neki semmi az egeszböl?


Plane egyszer mamàm is ott volt aki mindig beèget mindenkinek, kerdezett a nyaralasomrol hogy milyen volt, erre mindenki elött azt kerdezte tovabb:szanakozo mosollyal es nem sikerült fogni valakit?


Ezt hallotta ez a srac is es azonnal felallt es arrebb ment màsokhoz.


Nos a kérdés: 100 ra be vagyok égve a sràc elött?


2019. júl. 28. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy beégve, rád se hederít.
2019. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez elég gáz mit ne mondjak XD
2019. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha szimpatikus lennél neki, akkor kapva kapna az alkalmon hogy ott ülhet veled, és nem lépne le. Miért foglalkozol vele, hogy mit gondol? Épp eléggé megalázó ez már így is.

A férfiaknak is tudomásul kell venni, ha a nő elutasító. Minek akarnál olyannal lenni, aki még minimálisan sem nyitott?!


Ez már nem beégés. Látszólag nem túlzottan érdekli ez a dolog. De ez nem jelenti azt, hogy kizárt legyen bármi.

2019. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Max. az ilyen kérdésekkel égeted be magad
2019. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem égés, egyszerűen ő le sem sz... rja a fejedet. Észre fogod venni, ha egy pasit érdekelni fogsz, ezt elhiheted. Lesz még olyan, akit le sem tudsz majd rázni.
2019. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

"ha veletlen mellem került belebujtam a teloba"

Hány éves vagy te, 12? Jó, hogy nem bújtál el előle.


"puszikkal szoktunk elvalni es en inkabb a kezemet nyujtottam"

Mindig puszival köszöntök, aztán egyszer csak kezet nyújtasz neki? Enyhén találhat téged furcsának.


"100 ra be vagyok égve a sràc elött?"

Ez megint az ovis szint. Ha valaki tetszik neked, az általános iskolában ciki meg égő, felnőtt emberek ezt tudják már kezelni.

2019. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tini kategória egyel arrébb van!
2019. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szoval ha egy srac közömbös, akkor az sem erdekli mennyire vagyok lesüllyedve a föld alà elötte.


Azert az jo jel valahol


Köszi

2019. júl. 28. 17:19
 9/9 A kérdező kommentje:

A tarsasagtol valunk el puszikkal. Ez amolyan rokonok/baràtok keverékes összejövetel volt.

Es ugye igy amolyan "egyenpuszizas"lett.

Pl tesomtol (lany-van baratja)is puszival bucsuzott. Ergo nekem is adott volna.illedelmesen. amit a hatam közepere nem kivantam igy kitertem gyors kezfogasba

2019. júl. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!