Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, leírok 2 férfit. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, leírok 2 férfit. Ha szinglik lennétek, melyik érdekelne jobban?

Figyelt kérdés

1. Magas, erős, de nem nagydarab. Van "kapaszkodója" azaz elég husi a dereka. Feje helyeske, de korához képest nagyon ritka a haja, amit amúgy röviden hord. A kapcsolatban rendkívül odaadó és hűséges. Nincs valami nagy szexuális étvágya, tehát már a friss kapcsolatban is a maximum az a heti 2 szex. A heti 3-hoz már nyüstölni kell. 1 éves kapcsolatban már heti 1 szexre számítsatok, kivéve ha nyüstölitek, és akkor heti 2 esetleg. De lehet már a fixen heti 1-ért is nyüstölitek majd egy kicsit. :D De amúgy intelligens, nagyon odaadó mint mondtam, csak komoly kapcsolat érdekli, és maximálisan megbízhattok benne hűség tekintetében. Ritkán rajtakapjátok majd füllentésen. Ad a stílusos, férfias, letisztult ruházkodásra. Szeret kényelmesen, de jól kinézően megjelenni. Nem túlzottan romantikus típus, csak egy kis elhanyagolható mértékben kapható rá. Nem fof veletek ismerősök előtt még szájrapuszit sem adni, vagy hosszan ölelkezni. 4 fal közt vevő a szájrapuszira, de nem ölelget akkor se hosszan, eltol magától. Nyelves csók nem az erőssége, sosem lesz csókcsatátok vele, soha. Vam benne némi önbizalomhiány, amit majd néha érzékeltek, de amúgy jól megallja a helyét az életben, nem kell félteni.


2. Ez az illető szintén magas, és vékony is. Nincs rajta sehol kipárnázottság, mert olyan az alkata, hogy szálkás, szikár. Van rajta izom, tehát nem egy nyüzügére kell gondolni, csak mondjuk az 1. majdnem 20 kilóval nehezebb, mert ő egy masszív, erős alkat, a 2. meg gyorsabb anyagcseréjű, vékonyabb típus. Ez az illető kifejezetten jóképű. Viszont szemüveges. A kapcsolatban ő is rendkívül odaadó és borítékolhatóan hűséges. Az 1-hez hasonlóan tisztelettel van a párja iránt. Nála nincs gond a szexszel, heti több szex a borítékolható, mindenfajata nyüstölés nélkül. Nála az öleléssel sem lesz gond, nem fog eltolni, siman megölel hosszan, és akár ismerősök előtt is. Csókkal, nyelves csókkal sem lesz gond, vevő a csókcsatákra is. Simán megcsókol titeket ismerősök előtt is, ellentétben az 1-el aki ilyenre nem hajlandó, feszélyezi. Intelligens ő is.


Nem tudom, milyen fontos részelteket kellene még írnom, ha valamit mondtok, akkor majd kiegészitem kommentben a jellemzéseket.


2019. júl. 28. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
2
2019. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen 2!
2019. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Kettes.
2019. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem. Az elsőnél a ridegsége nem nekem való, a másik meg simán nem jönne be alkatilag. Inkább 20 macska, ha csak ez a 2 maradt a világon.
2019. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
2.
2019. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

2.

Egyébként az 1-es miért nem szeret szexelni? Engem nem kell hogy csókolgassanak meg ölelgessenek mások előtt, viszont a kettesben töltött intim időnk igenis legyen meg. Szeretem a szexet.

A kettesnél semmi gond nincs azzal hogy szemüveges miért kell úgy írni hogy "jóképű viszont szemüveges". Szemüveggel is jóképű aki az...

2019. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
2
2019. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak a 2-es.
2019. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
2
2019. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

2 😀


Hiába majdnem adonisz az első,érzéketlen ,impotens hímnemű (direkt nem férfit írtam) nem tud lázba hozni. Akkor sem ha köteg húzezresek lógnak a répájárol. 😁😁

Az elsőnek kutya való,vakargathatja a fülét,nem kell kimutatni a szeretetét ,szegény kutya úgyis önzetlenül szereti.

2019. júl. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!