Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy sokkal idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy sokkal idősebb lány, de nem tudom hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

10 év van köztünk, ő a 30-as évei elején van, és elég keményen csalódott a pasikban: tartok tőle hogy már késő lenne kimutatnom hogy mennyire megkedveltem és elhívni valamerre, de azért érdekelne hogy mit tennétek


És nem az amit jó tanácsnak gondoltok, hanem amit *valóban* tennétek ilyen helyzetben :)



2019. júl. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Mint egy idosebb lany, leirom, hogy en hogyan reagalnek.

Nalam nem lenne eselyed, mert ha kapcsolatokrol van szo, akkor hosszu tavra tervezek es egy 10 evvel fiatalabb fiuval max par evre tudnek.

Szoval szerintem ne tegyel semmit. Gondold vegig az o szemszogebol. Ha o 30+ akkor valoszinuleg gyereket akar nemsokara. Ha ossze is jon veled, az tobb, mint valoszinu, hogy nem lesz tartos.

De meg ha 5 evig egyutt vagytok, akkor is, gyakorlatilag elpazarolja a termekeny eveit egy olyan kapcsolatra aminek nincs igazan jovoje.

Te a 20-as eveid elejen meg hihetetlenul sokat fogsz valtozni, es mire 30 leszel, addigra o 40.

Remelem erted, hogy mirol beszelek.

2019. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
10 év nagyon sok idő. Én nem mondom, hogy nincs ilyenre példa, de ez nagyon sok idő... Más életszakaszban vagytok. DE! Ha nagyon úgy látod, hogy neked ő kell, akkor meg hívd el valemerre.
2019. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A nálam idősebb nők vonzanak (a korombeli lányok kezelhetetlenek és tiszteletlenek, teljesen hiányzik az ami nőiessé tenné őket), benne viszont megvan minden.

Vicces, gondoskodó, csinos, csak egyszerűen elmentek mellette a fiatal évei, és a munkája miatt esélyt sem ad arra hogy ismerkedjen.


Szeretnék vele több időt tölteni, és ott lenni neki egy olyan férfiként aki értékeli őt: sok lánnyal találkoztam eddig életem során, de eddig csakis ő volt az, aki iránt valóban érzek valamit, és jelent valamit nekem: attól tartok csak, hogy neki én nem

2019. júl. 28. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Közöld vele is, hogy már elmentek a fiatal évei. Biztos értékelni fogja.
2019. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!