Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érdekelhetek egy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdekelhetek egy tőlem 6 évvel idősebb lányt vagy felejtős?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista vagyok és a suli mellett elkezdtem dolgozni egy cégnél. Van ott egy lány aki a kezdetektől fogva nagyon szimpatikus, azt hittem nagyjából egy korosztály lehetünk vagy ő 1-2 évvel idősebb, de tévedtem, 28 éves lány. Nem néz ki annyinak mondjuk néha látom hogy jó pár dologhoz éretteben áll mint én. Nem vagyok már én sem az a nagy bulizós, mostanra nagyjából kinőttem belőle és komoly kapcsolatot keresnék. Ez a lány minden szempontból tökéletes volna nekem, de nem tudom mit gondol rólam magában. Jól elvagyunk, sikerült többször megnevettetnem, olyan édes a nevetése is <3 Néha csipkelődünk és nem tudom eldönteni, mit gondolhat rólam, talán nem is férfiként, hanem csak fiúként tekint rám. Komolyabban például még nem is sikerült vele beszélgetnem, mármint komolyabb témákról, magánéleti dolgokat nem mond nekem. Nem mintha elvárnám ezt pár hónap ismeretség után. Szerintetek hogyan deríthetném ki hogy bejövök-e neki? Nem vagyok én sem egy bányarém.

2018. nov. 8. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálod, a legrosszabb eset, hogy elutasít, és akkor azt fogadd el, ne akard győzködni, ha meg nyitott rád ilyen korkülönbséggel, akkor meg alakul majd tovább. Mindenkinek más fér bele, erre nincs általános recept.
2018. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg.


A komoly kapcsolat es a buliba jaras megfer egymas mellett. Buliban nem kotelezo reszegsegig inni vagy lefekudni vkivel. A komoly kapcsolatban bizalom van jo esetben. Amit neked surgosen meg kell ertened.


N/37

2018. nov. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan, simán elképzelhető, hogy őt is érdekled.
2018. nov. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg

Szerintem nem számit a kor

Én is idösebb vagyok a páromnál 7 évvel

31 N

2018. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kor valóban nem számít, ráadásul manapság már a gyerekvállalás is kitolódik a nőknél.

Viszont arról nem írtál,hogy tudsz-e arról,hogy egyedülálló-e. Az is lehet, hogy "csak" szimpatizál Veled.


Egyszerű: hívd meg munkaidő után valahová. Egy sétára, beülős helyre. Rögtön kiderül,hogy mit gondol Rólad. Ha tovább szeretné vinni a szálat belemegy, ha nem, vélhetőleg elzárkózik.


Nem vagyok ellene a munkahelyi kapcsolatoknak, de annak igen,hogy ott bármit is beszéljetek a magánéletekről.

2018. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne így áll hozzá. Emiatt el ne szalaszd ha tetszik a nő. Régebben nekem is pont 6 évvel fiatalabb férfi tetszett (sajnos már múlt idő).
2018. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!