Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem áll fel a 'szerszám'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel a 'szerszám' ha kicsit is iszok?

Figyelt kérdés
elég ha megiszok egy sört, már utána nagyon nehezen, áll fel, 2után már fel se áll:/ már amikor spicces vagyok, akkor se akar működni, pedig általában ilyenkor másnak még működik. azért zavar ez inkább, mert buliba amikor csajozok előtte csak lecsúszik valami, és ha szükség lenne rá h álljon, akk se tudom felállítani, pedig olyankor még nem is vagyok részeg:S amikor részeg vagyok, utána még kb fél napig, egy napig fel se áll:S ez másnak is így van? vagy mitől lehet ez így? haverok még olyan állapotba húzogatják a nőket:) én meg... előre is köszi az ötleteket, h mit csináljak, vagy mitől lehet ez így 18/f
2010. júl. 11. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom batya.nekem felált minden féle narkó után is.szóval nem tudom.lehet inni van kedved nem szurni.
2010. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, aki alkohol hatására énekel, táncol, bást bántalmaz, alszik, kettyint..nekem nem áll fel. Kire milyen hatással van...
2010. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* mást
2010. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*neked...nem tudok írni..hiába, a meccs...:D
2010. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a korral jár.
2010. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Tudod az alkohol hatással van a szervezetre és pont ez az egyik mellékhatása. Mivel nem egyformák az emberek mindenkire más hatással van.

Hát hát, ha már alkoholt fogyasztasz, akkor tisztában kellene lenni azzal, hogy mik a hatásai, nem csak felemelni a poharat.

2010. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
egész egyszerű...mivel az alkohol is tudatmódosító szer valamelyest, hiába gondolsz a szexre, egy jó seggre, mire eljutna ez az infó oda, ahova kell, már "módosul", és nem igazán lesz hatásos a válaszreakció...meg az alkohol amúgy is rontja a potenciált!! :/
2011. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

előző vagyok!!

valakinél éppen ellenkezőleg hat, úgymond "felturbózza" a folyamatot...fura dolog ez, nekem is sokszor van ez, de nem mindig..

2011. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mer neked a kicsi is sok :D
2011. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy természetes védelem túlműködése nálad: a szervezeted és a tudatalattid meggátolja a részeg állapotban való szexet abból a célból hogy megóvjon az ilyen befolyásoltság alatt összeszedett mindenféle rusnya egyedektől amik meghúzásával a haverjaid életed végéig szopatnának...
2014. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!