Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit zavar, hogy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit zavar, hogy a barátomnak előttem sok nője volt. Alaptalan?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok, ő 25 éves és már együtt vagyunk másfél éve. Nekem ő az első, de tudom, hogy ő kétpofára falta őket annó. Néha kicsit elgondolkozok és olyankor eléggé zavar. Attól tartok, hogy néha visszaemlékezik és azt gondolja mennyivel jobb szexkapcsolatai is voltak nálam, mert én még tapasztalatlan vagyok viszonylag. Pedig tudom, hogy a felének a nevére sem emlékszik...
2011. okt. 23. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Csak rajtad állt, hogy ilyen fiút választottál. Ez vele jár.
2011. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Kitudja kikkel volt ès mit szedett össze
2011. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

én is hasonló vagyok amúgy mint a srác.

nem kétpofára faltam a nőket de jóval több kapcsolatom volt mint a mostan barátnőmnek. neki én vagyok az első. nekem ő már sokadik de ez nem változtat azon hogy én őt akarom és hiába tapasztalatlan vagy bármi attól még őt szeretem. most volt olyan csajom aki egy igazi istennő volt az ágyban de attol hogy mostani barátnőm kicsit bénázik meg bizonytalan attolmég nem fogok arra a csajra gondolni mert hiába bénázik a barátnőm attól még őbelé vagyok szerelmes és csak ő kell nekem :)

ha a barátod veled van nincs mitől aggódnod :) téged szeret és melletted kitart :)

2011. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló köszönöm a kommentedet, főleg, hogy a másik fél szemszögéből válaszoltál :)
2011. okt. 23. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit, szívesen máskor is :)
2011. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát a dolog attól függ. Ha a srác hogy is mondjam... le akar "horgonyozni" nállad, veled akar családi életet stb. Akkor nagy valószínűséggel nem lesz semmi baj, amíg a kapcsolat egészséges, és rendesen kormányozzátok a hajót.


De ha a pasi még mindig a nő faló életmódjában van, és esze ágában sincs hosszú távra tervezni, akkor készülj arra, hogy egy esetleges szex után nyomát se látod többet... :/

2011. okt. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Azért az fura hogy még tapasztalatlannak tartod magad 1,5 év után is. Mert ha az az igazság, hogy soha nem leszel egy igazi minden férfi álma ribi az ágyban, akkor tényleg félő hogy otthagy egy olyanért aki maximálisan odaadó.
2011. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
95%
Az én barátomnak volt vagy 30 csaja előttem, ilyen max. 1-2 hetes kapcsolatok voltak ezek. Velem 3 éve együtt van.. :) Hidd el, a pasik is tudják, milyen egy rendes lány, és eszük ágában sem lesz leélni az életüket egy közönséges lotyóval, akit bárki más megkaphat. Ha melletted kitart, és melletted van, nincs mitől félned. Ne hasonlítgasd magad az előzőkhöz, bár tudom, nem könnyű megállni. Én is sokáig kételkedtem magamban. A jó szex nem minden. Ha szeret téged, ezerszer inkább téged fog választani, mint egy olyat, akivel lehet "jobb" volt a szex, de semmi érzelem nem fűzte hozzá.
2011. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves utolso es kerdezo nem roszbol tenyleg de nem feltek hogy elozo nojuktol vmit elkaphattak es tovab adhattak nektek????:/
2023. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább meg tud becsülni.
2023. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!