Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott, visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott, visszautasítottam. Most meg hiányzik, kicsit féltékeny is vagyok. Szerintetek mit csináljak? Lent.

Figyelt kérdés
Visszautasítottam,de mióta elég jóba lett egy csajjal,kicsit féltékeny vagyok..Azt érzem,mintha a helyembe lépne,és ez nagyon zavar..Kicsit hiányzik is már a srác..Egyszerűen full káosz van a fejemben..Szerintetek???Nem tudom mit csináljak..19/L
2010. júl. 11. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

gyere, babam, baszelgessunk kicsit...

am mi tudjuk helyetted, ha te sem vagy tisztaban vele? sztem nem jott be vmiert a srac, mondjuk epp nem volt a tokeletes. ne keresd a tokeletest, mert nincs. aztan rajottel h hirtelen elveszitetted az egyetlen kozeli lehetoseget a boldogsagra es hianyzik. egyszeruen onzo vagy ezek utan, ami megertheto, sokan vannak igy vele. gyorsan mondd meg neki, h kell, ha valoban erzel valamit. de ha csak az a baj h o boldog,te meg nem, de amugy nem kell es csak azert kavarnal be a csaj meg kozte, ne tedd, az alattomossag. donts, h mi a fontos szamodra

2010. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont hogy a csaj kezdett bekavarni...Na mind1.. Épp ez az,hogy nem tudom..Ez ilyen se vele,se nélküle szitu..Egyszerűen káosz..Fingom sincs róla...:/
2010. júl. 11. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
most csak azért kell neked, mert nem lehet a tiéd és mással láttad, a féltékenység pedig amiatt van, hogy márr nem biztos, hogy te kellesz neki, ilyenek az emberek, mindig az kell ami/aki (már) nincs...
2010. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehetne még az enyém,nem erről van szó...
2010. júl. 11. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:
bekavart. es? te meg elkuldted. ne hibaztasd a masik lanyt sztem. nehez ez, de vagy elfelejted a sracot, hagyod h a csajjal legyen, vagy elfogadod. bar az utobbi nehez sztem. ellokted magadtol, a masikkal probalkozik, keress te is magadnak masikat, akit jobban megbecsulsz
2010. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!