Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha 1,5 hét csevegés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 1,5 hét csevegés után az első randin úgy kezelt, mintha már együtt lennénk? Csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

Többször próbált megcsókolni és a kezét is a lábamon tartotta (jeleztem is neki, hogy nincs ínyemre a dolog)


Egyéb okok miatt 1,5 napig nem tudtam válaszolni neki és megkaptam, hogy biztosan másik férfi van a dologban.



2019. júl. 29. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem addig tiltsd le mindenhonnan amíg teheted. Nyertél egy pszichopata rajongót.

Menekülj amíg lehet.

2019. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2019. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Igen, normális. Ha neked ez nem tetszik, akkor befejezed vele.
2019. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt még nem is tartanám gáznak, hiszen kezdeményezni próbált. A másik az viszont nagyon gáz, nekem is volt ilyen "kapcsolatom" nem váaszoltam neki rögtön, akkor biztosan "k-rválkodom".
2019. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne altasd ha neked nem tetszik v nem jon be a viselkedese. Zard rovidre mert nem tunik szazasnak.


Ellenpelda:2 het cseteles utan talalkoztunk es mivel kolcsonos volt a szimpatia 3honap utan mar kerte h koltozzunk ossze, 5evvel kesobb pedig iden hazasodunk.

De engedely nelkul fogdosas nagyon nem ok.

2019. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

A fogdosást johogy nem turted el

De eltuntel szo nélkül és ő nemtidhatta mi van ejtve lett vagy miért....

Én is full ideg vagyok olyankor amikor ez történik.

2019. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ma 17:15: másabb, ha 3 hónap után dobta fel a témát, nem alig 2 hét után (már ezt a témát is feszegette).
2019. júl. 29. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül gondolom problémának első randin a csókot, viszont ha te ezt gyorsnak tartod, egyértelműen jelzed neki, és ennek ellenére nyomul az már inkább a szánalmas kategória.
2019. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha neked sem volt ellenedre a közeledése,akkor miért nm tudsz szólni,hogy nem tudsz majd válaszolni?De ha nem volt rá alkalmad,mert ilyen is lehet,akkor meg inkább örülj,hogy még keres.Más ilyenkor már rég más után néz.Tehát őt valóban érdekled.
2019. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* bocs nem volt ínyedre.Akkor meg nem akarsz tőle semmit.De azt kevesen szeretik ha nem válaszol a másik.És ha tetszett volna,akkor eszedbe jut értesíteni,hogy nem tudsz válaszolni majd.
2019. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!