Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az emberek akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akiknek sikertelenek a párkapcsolataik, hiteles tanácsot adhatnak másoknak a kapcsolatok megőrzéséről, együtt maradásról?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem, semmiképp.


Tanácsot adni párkapcs kategóriákat ōk is tudnak, esetleg olyant, ami ismerkedés, randizás tèmában van, de együttélés, házas élet kategóriában nem érdemes így okoskodni.

2019. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Csernus ebből él.....és sok HP elhiszi. Szóval, sajnos, igen. F
2019. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csőd szélén álló, folyamatos anyagi gondokkal küzdő embertől elfogadsz pénzügyi, befektetési tanácsot? Ugye, hogy ugye...
2019. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy igen. Persze, a többség értelmi szintjének egyszerűbb mindent leegyszerűsíteni fekete-fehérre, de a világ nem ilyen.

Attól, hogy valaki sikertelen a párkapcsolatokban, még adhat jó tanácsot. Pl. lehet, hogy az illetőnek eleve rosszabb a személyisége vagy van valami betegsége. Ettől más helyzetben lévőnél láthatja a problémát.


Példának a fociedzőket hoznám. Vannak olyanok, akik jó focisták, aztán kiöregedve elmennek edzőnek. Egy részük jó edző lesz, egy részük rossz. Plusz vannak azok, akik nem tudnak jól focizni, de elmennek szintén fociedzőnek. Egy részük náluk is rossz, egy részük jó.

2019. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amit kívülről jobban lehet látni. De mindent nem fogadok el senkitől, hanem elgondolkodok rajta.
2019. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz sikertelenség alatt? Ő szúrja el a kapcsolatait, vagy a jelöltjeiről, partnereiről derül ki, hogy nem alkalmasak párkapcsolatra, esetleg nehezen talál hozzá illőt?
2019. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz kapcsolatból is rengeteget lehet tanulni. Illetve jobban át fogja látni ha a te kapcsolatod is egy szar. Lehet, hogy még csak kezdeti kis problémák vannak, de akinek volt már rossz kapcsolata az pontosan tudni fogja, hogy merre halad a dolog és jobban jársz ha már most hagyod a francba.

De el tudja mondani a saját hibáikat is amik miatt nekik nem működött a kapcsolat. Hogyha az ember elgondolkozik rájön, hogy miért nem maradtak együtt vagy mi hiányzott, így nagyon is jó tanácsot tud adni.

2019. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miután egy kapcsolat két emberen múlik nem feltétlenül van baj azzal, aki nem az első és egyetlen szerelme mellett öregszik meg, sőt. Azt tapasztalatom, hogy akinek egész életében egyetlen párja volt, kevesebbet tud/ért a párválasztási kálváriából, szakításokból stb mint az akinek azért van már valamennyi tapasztalata. Azon kívül sokan éppen a válásuk után értékelik át a dolgokat és tudnak releváns tanácsot adni, pl volt férjem a rossz házasságban élő barátjának, mit kerüljön el, ha nem akar úgy járni, mint ő. Szerintem igaza volt és jó tanácsokat adott.Azért mert most már nem akarom újra kezdeni vele, értékelem, hogy nem csak puffog, meg szitkozódik, hanem átgondolta, hol, mit rontott el. (nyilván én is elrontottam dolgokat, én is önvizsgálatot tartottam)
2019. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!