Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit is akar ez a nő tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is akar ez a nő tőlem? Valojaban kihasznalt engem?

Figyelt kérdés
23 eves pasi vagyok,nemreg egy cegbulin osszejottem egy nalam 4 evvel idosebb kolleganommel,egy atborozott ejszaka utan az agyamban kotottunk ki. Magamon kivul voltam az oromtol,szerettem volna folytatni a kapcsolatot,errefel nehany nap mulva azt mondta nekem ez a no,hogy valojaban en kisfiu vagyok hozza,nem akart tolem semmi egyebet,csak a szexet.Es hogy ilyen szinten megmaradhatunk,de nem fog velem jarni.Nekem regota tetszik,kisse bele is habarodtam,na most mit tegyek,megmaradjak nala a "fiatal szereto" statuszban,vagy hagyjam a fenebe az egeszet??valojaban kihasznalt engem?most oruljek vagy sirjak?nem tudom!
2009. márc. 11. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted h kihasználnak ien téren akk folytasd vele.

De én a helyedben kerülném mert lehet mással is ezt csinálja.

Biztosan találsz olyan nőt aki többre értékeli a szereteted és nem használ ki.

2009. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát itt csak az lesz a baj hogy te beleszerettél ha nem szeretnéd no problem dugtok párszor mindkét félnek jó...de így szerintem felesleges erőltetni ha te többet akarsz ő meg csak a szex részért van oda...fogd fel egy jó tapasztaltaszerzésnek és örülj hogy megtörtént

bár engem is kígy "kihasználnának"

23/f

2009. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
raadasul "hazinyul",egyutt dolgozunk...oooofff:(
2009. márc. 11. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ő ilyen hidegen veszi a dolgokat, akkor nézd Te is a jobbik oldalát: egyszer megvolt.
2009. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
...es meg o lepodott meg rajtam,amikor en kozoltem vele,hogy ennel tobbet szeretnek. jartam meg szinte hasonloan,akkor nem tortent semmi komoly,de a reakcio ugyanaz volt, e csajok szerint en ugyis "nofalo" vagyok,(azt gondoljak rolam,mert allitolag kellemes a megjelenesem,es szerintuk tudom ezt magamrol,es ki is hasznalok minden alkalmat,es akkor mit szamit egy noszemely pluszba..). Viszont ez egyaltalan nem igy van,csalodnanak,ha elmeselnem nekuk,hogy mennyire felenk is vagyok valojaban a "macsos" kulso ellenere. Igy gondolom,ezert sem vesznek komolyan...Pedig 'macsos" kulso ide vagy oda,hogy ertessem meg veluk,hogy nem vagyok az, es nekem is ugyanugy vannak erzelmeim,mint masnak...?
2009. márc. 11. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a nőbe habarodtál bele, hanem az érzésbe...

Hogy kihasznál-e? Ha te is akard, akkor nem. Örülj? Szerintem igen.


Meg kell kérdezned magadtól a következő dolgokat:

Jó volt?

Akarod folytatni?

Egyelőre elég lesz-e egy szexen alapuló kapcsolat?

Zavar annyira hogy ne folytatsd?


Ezekkel a kérdésekkel sokat segítesz magadnak és döntésedben is segít.

Ha a folytatás mellett döntesz és mégis meguntátok egy idő után, majd keress magadnak egy rendes lányt.


Ha személyes véleményre vagy kiváncsi, én folytatnám. A jó szexet nem szabad megtagadni magunktól!

25/f

2009. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!