Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mivan? Kihasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mivan? Kihasznált? Játszot velem? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
durván három hete ott aludtam barátomnál. ott aludtam és hát volt egykis ezmegaz. eksönös szituáció. és azóta nem keres nem hív, nem ír. én ha írok neki, nem mindg ír vissza. ha hivom nem veszi fel. és most beszéltem vele, mondom neki, mondja el mi a baja velem. erre leirja hogy most nincs ideje rám mert tanulnia kell meg minden. meg én álljak le mert eröszakos vagyok. azért vagyok eröszakos mert érdekel mivan vele? :S hátbocs. :/ és nincs ideje? hm. szombaton talizik egy lánnyal, meg bulizni megy. naennyit erről. :S na most szerintetek? ez kihasználás. csak az kellet neki. igaz? :S bár reménykedem, hogy jobbra fordul. :/ 17/L
2010. máj. 26. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Hát ne reménykedj hogy jobbra fordul... Téged bizony kihasználtak. Szerintem neked is jobb így. Meg pláne nekünk pasiknak, hogy mindig találunk ilyen kis naiv csajocskákat. :)
2010. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi idő után történt meg a dolog? Ezt tudnunk kell mielőtt válaszolunk, bár a leírásod alapján nagyon valószínű hogy kihasznált. Vagy nem jöttél be úgy neki. Bocs, de vannak ilyen pö.csök, akik nem képesek megmondani, csak utána nem hívnak és gyere rá magadtól hogy mi a baj...

21 L

2010. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szemét a srác, szakíts vele!
2010. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Elsőnek: szóval te egy undorító féreg vagy, aki ezzel még itt villog is noname?


Süllyedj már...

2010. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem voltunk sokat együtt. 3hét. de már nem bírta ki..
2010. máj. 26. 22:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Noname? Vegyél fel msn-re, chateljünk, utána meg találkozzunk! XP
2010. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még csak az kéne... Remélem a való életben soha nem futok veled vagy a magadfajtákkal össze...
2010. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

utolso valaszolonak:nem a csaj a hibas..ne mond h vele nm futnal ossze!!


szerintem is kihasznalt..nagyon sajni..de aki egyszer megteszi,az megteszi meg 1x is :S ne varj tole jobbat,szebbet :(


16/L T.

2010. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Második vagyok (ha jól emlékszem)

Akkor bizony kihasznált, ez abból is látszik hogy sürgetett. Nincs mit tenni, felejtsd el, és legközelebb ne add magad könnyen. Ha a pasi nagyon sürgeti a dolgot, akkor bizony gyanakodni kell, vannak ilyen szemetek sajna.

2010. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 StephanieXx ***** válasza:

Szia,

Sajnos igen.Ne reménykedjek,próbálj meg túl lépni rajta.Legközelebb jobban ismerd meg:)

( én 18 évesen vesztettem el a szűzességem,három hónap után,egy okos,intelligens sráccal/jogász srác/)Majd az első szex után mondta,hogy "Nem szeretném,hogy én legyek az első,és az utolsó férfi az életetedben,ezért legyen vége...)

SZóval nem árt odafugyelni,de sajnos..nagyon sok pasi/férfi nagy színész..és nehezen lehet ésszrevenni az ilyen undorító férgeket.


Első válaszoló:Légy büszke magadra Te ****!

2010. máj. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!