Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen szerelmi háromszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szerelmi háromszög-félébe csöppentem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott,hogy lány vagyok. Egy új közösségbe kerültem márciusban. Itt kb egy hónappal később az egyik lánnyal elkezdtem barátkozni, kedvelem, egész jó fej. Van egy srác is a társaságban, akivel szintén jóban vagyok, igazi jóképű gyerek, de pont emiatt nem nagyon gondoltam rá hogy valami legyen köztünk. Elég sok lánnyal jóban van, sok mindenkinek tetszik, de nem használja ki a helyzetet csak jóban van velük. Én az elejétől fogva úgy éreztem hogy nem érdeklem, ezért sosem érdekelt igazán.

Egy-két hete mondta nekem egy másik barátnőm, hogy szerinte bejövök ennek a srácnak, mert sokat sündörög körülöttem. Onnantól kezdve elkezdtem figyelni őt, és tényleg sokat lóg körülöttem, de a testbeszéde szöges ellentéte attól, mint amikor bejövök valakinek. Nem nagyon néz rám ha beszélek hozzá, a testtartása kicsit mindig elfordul felőlem, ha beszélek hozzá nehezebben dob vissza témát. Másokkal pedig jóban van és közvetlen. Emiatt gondoltam azt már az elejétől fogva, hogy nem kedvel, sőt talán kicsit unalmasnak is tart. Mult héten együtt buliztunk, és hajnalban átmentem hozzá reggelizni, majd még mindig ittasan elkezdtünk beszélgetni. Kb félórára rá pedig egyszercsak odahajolt és megcsókolt. Most hétvégén is találkoztunk, de most is ugyanaz volt, eleinte hüvös volt velem (bár kedves), hajnalban meg részeg csókolózásban végződött. Azóta is szokott néha rámirni smst, meg összefutottunk 1-2x néhány percre.

A gázos része a történetnek, hogy elmondta a srác nekem hogy az elmult másfél évben összesen 1 lánnyal volt vmi, akivel 3 hetet járt. És ez a lány pont az a barátnőm, akivel néhány hónapja jóban vagyok, csak akörül szakitottak, amikor én még csak megérkeztem, és nem ismertem őket. Állitása szerint azert szakitottak, mert a lány az elejétől fogva nagyon komoly kapcsolatot akart. Azt tudom, hogy a csaj jelenleg nem nagyon csípi a srácot.


Két dolgot nem értek a sztoriban:

1. Ha érdeklem, miért tök ellentétes a testbeszéde?

2. Mit tegyek a barátnőmmel? Nem akarom megbántani, de a srác is érdekel.


2010. júl. 12. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ez bizony cumi...

1, mert a pasik, azok kiszámíthatatlanok

2, ezt neked kell eldöntened, h most melyik ér többet, egy futó kaland ( egy megbízhatatlan sráccal, miszerint leírtad), vagy egy alkulóban lévő barátság


ennyi

2010. júl. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint kiderült, a fiú nincs oda a komoly kapcsolatokért. A barátnődet biztosan megbántanád, ha elkezdenél azzal a fiúval kavarni. Én a helyedben nem foglalkoznék a sráccal, nem ér annyit, hogy feldobj egy barátságot!
2010. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figy, a barátnőddel már szakított rég, úgyhogy nem feltétlenül alapból az lesz, hogy a barátnőd megsértődik a dolgon.


Kérdezd meg a srácot, hogy komoly kapcsolatot akar-e. Ha nem, akkor hagyd a fenébe az egészet.


Észrevehetted volna, hogy hogy gondol rád a srác, pont abból, hogy nem úgy viselkedik veled mint a többi lánnyal = kivételez veled.

2010. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez durva én fiuként majdnem ugyanigy jártam.
2010. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!