Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert valtott ki elobb erdeklo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert valtott ki elobb erdeklodest, es szimpatiat belolem, mint szexualis vonzalmat?

Figyelt kérdés

Eloszor inkabb mindig fizikai vonzalmat erzek,vagy vonzalmat es erdeklodest egyszerre.De van egy srac akit nagyon szepnek talalok,borzasztoan erdekesnek talalok,de legalabb 3 hetig csak arra gondoltam vele kapcsolatban hogy "ki lehet O?"(persze beszeltunk kozben),nem arra hogy mit csinalnek vele...sot egyutt is aludtam vele,de nem ereztem szexualis izgalmat,csak cirogatni meg csokolgatni akartam..

ez jelentheti azt is,hogy tobbet jelenthet mint eddig mas ember?


2019. júl. 30. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Férfiként nálam is általában előbb tetszett a stílusa, egyénisége, mintsem fizikailag a teste. Szerintem vannak emberek akik előbb a másik lelkébe szeretnek bele.
2019. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Jelentheti.


Amíg udvaroltam a barátnőmnek, majd később összejöttünk, egyszerűen lelkiismeret furdalásom volt, ha arra gondoltam, hogy milyen jó is lenne vele lefeküdni... vagy egyéb perverz beteg gondolatok. Fiú vagyok bennem van nyilván az érzés... De annyira csodálom a lányt, hogy kár lenne ilyen csúnya gondolatokkal/tettekkel elrontani az egészet:))

Fizikailag nagyon is vonzódok hozzá... de mint embert, mint személyiséget akarom megismerni és nem akarom elrontani azzal, hogy elősször "fizikailag" kötődjünk egymáshoz... ha összeillünk, akkor az a fizikai dolog úgy is megtörténik.

2019. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze utana jott a fizikai vonzalom is..ami sokkal intenzivebb volt,mint egy atlagos,ami eleve azzal kezdodik..de hogy furcsa,hogy mindazok ellenere hogy nagyon vonzo ferfinak talaltam,eloszor O erdekelt,nem az hogy mi van a laba kozott..
2019. júl. 30. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy cukinak talaltad, azert akartad inkabb csak simogatni. Ugy nem jelent semm kulonoset.

Mennyi idosek vagytok?

Vannak emberek, akik ezt hozzak ki az emberbol, mert inkabb talalod aranyosnak, mint szexinek.

2019. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!