Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi bizalmas dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bizalmas dolgokat elmond, akkor lehetséges, hogy többet érez, mint baráti szimpátiát?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nagyon fontos számomra. Nem nevezném barátságnak a kapcsolatunkat, inkább közeli ismerős. Mostanában gyakran oszt meg velem bizalmas dolgokat, ami amúgy nem jellemző rá.
2018. júl. 29. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez még kevés. Ez inkább a barát jellemzője.

Ha tetszel neki flörtölni fog veled, még ha nyíltan nem is kezdeményez. Néz téged, bókol, hozzád ér, kétértelmű dumákat ereszt. Majd elhív egy italra.

Ha ezt nem teszi, ne filózz, nem kellesz neki.

2018. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég furcsa a viselkedése. Flörtöl amúgy, keresi a társaságom, érdeklődik. Emlékszik mindig minden dologra, amit mondtam, még akkor is, ha egy éve volt. Mikor már biztos vagyok benne, h történik valami áttörés, akkor meg elkezdi tartani a távolságot. Viszont ilyen még nem volt, hogy ennyire beenged a magánéletébe. Nem tudok kiigazodni rajta.
2018. júl. 29. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
AZ elsonek igaza van addig ne kombinalj. Lehet, hogy csak szamodra bizalmas. Sok ember ugy szorja magarol (keretlenul is) az infokat mindenkinek, mintha olyan kozeli viszonyban lennenek. Ha meg baratok sem vagytok, akkor meg sanszos, hogy o sem kulonozik toluk.
2018. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kozben irtal... Ja, hogy ezt csinalja. Ez csak szorakozas reszerol. Valoszinu, hogy latja rajtad, hogy hulyithet. Nem is ertem, hogy miert feltetelezel barmi komolyat egy ilyentol. Es nehogy valaki azzal jojjon, hogy "fel", mert fobe lovom magam.
2018. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért annyira ismerem, hogy milyen ember és mennyire enged magához közel embereket, vagy mennyire tárulkozik ki másoknak. Lehet igazatok van és túlkombinálom, csak én szeretném ezt az egészet többnek látni.
2018. júl. 29. 15:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azt nem gondolom, hogy fél. Inkàbb abban bìztam, h eddig ő sem tudta mit akar és most végre megindult valami.
2018. júl. 29. 15:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Ha valaki akar valamit, az nem bohockodik, meg jatszmazik, hanem lep.
2018. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom kérdésem alapján lehetnék vagy 16 éves. Én 30-as, ő 40es éveiben jár.
2018. júl. 29. 15:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat, akkor tartom, egy 40-es ferfi nem jatszadozna, ha komolyat akarna. Szerintem csak az agyadat huzza a flortokkel es visszavesz, ha erzi, hogy messzire ment es elkezdtel remenykedni.
2018. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

ugyanezek vagyunk , csak én huszonéves, ő harmincéves.

Ha többet megtudsz erről, jelezz!

2018. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!