Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor erősebb a vonzalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor erősebb a vonzalom a férfiaknál, vagy mikor fordul elő, hogy "lefagy" kicsit?

Figyelt kérdés

Egy férfi vonzódik egy nő iránt, és beszélgetés közben (többen is voltak ott) lefagyott 1-2 másodpercre és csak utána reagált. És nem volt a nő hiányos öltözékben egyáltalán.


Fiatal korban ezen nem csodálkoztam, mikor még kevésbé tapasztalak vagyunk, de itt most bőven felnőtt férfinél fordult elő, aki ráadásul nem is félénk, hanem magabiztos.



2019. júl. 31. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak elkalandozottak a gondolatai:D
2019. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elbambult. Vagy akármi, szerintem erre alapozva ne kezdj el menyasszonyi ruhát nézegetni.
2019. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak 1-2 mp? Nekem van, hogy 5-10-re is elbambulok. Aztán akkor szólnak, hogy „Halloood!?” 😃 én meg: „Ja, bocsi, elbambultam”

El szoktam gondolkodni azon, amit a másik fél mond, és továbbjár az agyam.

2019. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak alaposan átgondolta a mondandóját, mielőtt megszólalt.
2019. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem. Lehet, hogy pont nem is figyelt rád és akkor kapott észbe, hogy hozzá beszélsz...
2019. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Emberek, nem az volt a kérdés, vonzódik -e. Ez kijelentésben ott állt, így kezdtem. Ez nem kérdés, ugyanis ezt már el is mondta.


"Jézusom, nem. Lehet, hogy pont nem is figyelt rád és akkor kapott észbe, hogy hozzá beszélsz."

-Nem. Ugyanis ő kérdezett tőlem valamit, arra válaszoltam 1 rövid (!) mondatot, Jézus. Nem vagyok autista az emberekhez, tudok különbséget tenni. ;)


Tehát így részletezve mindenkinek, nem az érdekelt, vonzódik-e, hanem maga ez a jelenség, hogy lefagy picit egy férfi többek előtt egy csinos lány miatt. Értsd: ilyet félénk pasiknál, fiúknál tapasztaltam, az nem volt meglepő. De egy tapasztalt és magabiztos férfinél ez nekem meglepő volt. Engem az érdekelt, hogy ebben az esetben szimplán elkalandozott, minden csinos nőnél előfordul, vagy erősebb szexuális vonzalmat érez mint általában valaki.

2019. júl. 31. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 én lazán "lefagyok", ahogy az általad leírt szituban írva volt. Hiába beszélünk, egy pillanat alatt elkalandozom, kiesek, ha beugrik valami. És annak semmi köze ahhoz, akivel beszélek. Nem igazán értem, hogy hogy sikerült pont ezt levonnod ebből, de nagyon szerény lehetsz.
2019. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most már nem a kérdés miatt írom, csak hátha átmegy: a 6-os válaszomnál már nem tudom leírni. De nem is ez volt a lényeg, ismételem magam. Tudok különbséget tenni,milyen, amikor unalomból kalandozik el valaki, és milyen, amikor az arcomon elmerengve kalandozik el valaki miközben engem néz, úgy, hogy közben tőlem kérdez valamit(!!), és én épp arra válaszolok neki.. Nem tudom, ha te kérdezel és választ vársz, azért remélem 1 mondat erejéig remélem bírsz figyelni ás koncentrálni akárhol is vagy, vagy pedig téynleg figyelemzavaros lehetsz. A szituáció körülményeit meg nem fogom leírni, de maradjunk annyiban, hogy illett volna figyelni, nem baráti találkozón voltunk.


Imádom a gyiket.

Nem a szerénységem volt a kérdés, ugyanis leírtam, hogy azóta férfi el is mondta, hogy vonzódik. Mit nem lehet ezen érteni még mindig??? Mi köze a szerénységemnek, magyarázd már el? Még mindig: nem ez volt a kérdés, mert azt már az illetőt személyesen maga is bevallotta. Arról nem is bezsélve, hogy ismerem a férfit, nem sosem szokott elkalandozni, mindig reagál.

(De még egyszer: ha valaki elgondolkozik a válaszon, az is más kívülről, és az is, amikor az arcodon mereng el valaki miközben hozzá beszélsz. Én tudom érzékelni a finom különbségeket, elhiheted, imádok a testbeszéddel foglalkozni. És tényleg csak ez a jelenség érdekelt.


De a gyiken mindenki szociálisan h_lye, de én is, amiért itt akarok ezekről érdeklődni.. :D

2019. aug. 1. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, ha te kérdezel és választ vársz, azért remélem 1 mondat erejéig remélem bírsz figyelni"


Nem, nem bírok, ha csak udvariasságból kérdezek, de leszarom a választ. És ezt nem fogod rajtam meglátni, mert tudok úgy viselkedni. :) Magamból indultam ki és valljuk be, elég hülye egy kérdés volt az ott fent...

Nyugi, dugni mindenki dugna. Ahhoz elég a vonzódás is. Ő meg kifejezte ezek szerint, miközben beszéltél és azt gondolta, hogy fogd már be és menjetek szobára.


Én is imádom a gyiket, itt csak az a jó válasz, amit a kérdező hallani akar. Hogy igen, odavan érted, már csak emiatt is 5000 gyereket tervez stb.

Ha te ennyire magasan érzékeny vagy a jelekre, minek kérdezel idegeneket, te eldöntötted? :D

2019. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert nem jelekre voltam kíváncsi!

Hanem magára a jelenségre, az okára. Ahogy csak 5x írtam le korábban. :D Hihetetlen. :D:D:D

2019. aug. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!