Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban úgy viszonyulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban úgy viszonyulnak a nők a csalódáshoz, ahogyan az interneten némelyek állítják?

Figyelt kérdés

Azt mondják, semmi baj nincs ezzel, legalább szexeltek egy jót, nem akadnának ki.


Én azonban úgy látom, hogy az esetek többségében ez hazugság. A nők sokkal érzékenyebbek, és nem olyan kemények, mind amilyennek be akarják állítani magukat. Igenis nagy foltot tud ejteni a becsületükön az a tény, hogy egy férfi szépeket mondott nekik, aztán csak használta a testüket, majd felszívódott.


Mégis azt mondom, hogy ha igaz lenne, hogy a fenti mentalitás elterjedt lenne a nőknél, akkor én annak nagyon-nagyon örülnék. Nem lenne az, hogy a legjobb barátnője (aki később majd bebújik az ágyamba szintén) nekem áll, hogy milyen szemét vagyok, hogy kihasználtam a barátnőjét. Nem lenne az, hogy rám szállnak és bosszút akarnak állni rajtam, mert nagy ívben tesznek rám, hiszen "kit érdekel, csak szexeltünk egy jót"


Bárcsak így lenne!


2019. júl. 31. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

A férfi ürít, a nőbe meg ürítenek mint a wc-be.


Teljesen más helyzet.

Nem mindegy hogy te szrsz, vagy rád szrnak...

2019. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez szerintem csak akkor van, amikor érzelmi kötődés van. Ha ez nincs, és nem tekinti férfinak az illetőt, akkor teljes közöny. Gondolj bele, hogy a nőknek meg kell tanulni leszerelni magukról a sok próbálkozót...

A másik ilyen a válási statisztika: több esetben a nők kezdeményezik a válást, nem a férfiak. De ha érzelmi kötődés van, akkor van szenvedés bőven, ez a része igaz.

2019. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
57%: Egy megkeseredett hímsovi vagy, aki azt hiszi, hogy neki többet szabad, mint egy nőnek.
2019. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogy hol hallottad, hogy valaki ilyent állítana.

????


Amúgy szerintem a nō nem úgy próbál kemény lenni, hogy elviselné az ilyen helyzeteket... inkább úgy, hogy elkerüli ezt, hogy nem fekszik alá jött-ment férfiaknak. Tudod ha ilyesmi történik, akkor nem csak síránkozunk, de nem is tūrünk, hanem változtatni próbálunk a helyzeten és legközelebb nem dōlünk be az ámításnak, nem hagyjuk, hogy kihasználjanak. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem érdekel. Viszont nem is a gyerekes bosszúállósdi a megoldás erre.

2019. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Fúj, de undorító az 1. válaszoló. Amúgy már szólni akartam, hogy rettentően zavar egy a "GYIK-es szleng" az "ürítésről".


Ilyet is csak itt mondanak, még a nőcsábászok sem használják ezt a kifejezést. Sok retek...

2019. júl. 31. 16:54
 6/18 A kérdező kommentje:

"hanem változtatni próbálunk a helyzeten és legközelebb nem dōlünk be az ámításnak, nem hagyjuk, hogy kihasználjanak."


A legtöbb pasi nem tud ámítani, mert nem ért a romantikához. Saját magatokat ámítjátok azzal, hogy olyannak képzelitek a pacákot, amilyen igazából nem is.


Ha ezekkel nem bírtok el, akkor hogy tudnátok az igazi ámítókkal felvenni az igazi küzdelmet, akik Giacomo Casanova mentalitásával vannak felvértezve? Sehogy!


Még az átlag pasik is kihívást jelentenek nektek...

2019. júl. 31. 16:58
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

A férfi ürít, a nőbe meg ürítenek mint a wc-be.



Teljesen más helyzet.


Nem mindegy hogy te szrsz, vagy rád szrnak...



Akkor ezek szerint apád beleszart anyádba, aki megszült egy nagy rakás szart. Ollé.

2019. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7


Ott a pont! Ment a lájk!

2019. júl. 31. 17:02
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Akkor szoktak a nők így reagálni, ha maga a szex pocsék volt, és még csak annyi jó se történt vele, hogy legalább erősödött a szerelem. Teljes csalódás.

Amikor a szex jó volt, pláne a mennyekbe repítette a férfi, akkor mondja azt, hogy nem bánja, így is megérte. Legalább szép emlék marad.

2019. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Amikor a szex jó volt, pláne a mennyekbe repítette a férfi, akkor mondja azt, hogy nem bánja, így is megérte."


Ezt csak akkor mondhatja a nő, hogy ha eleve nem akar komoly kapcsolatot. Ha komolyan gondolta, és a mennyei dugás után a pasi szó nélkül lelépett, úgy, hogy nem tisztázta a szándékait, akkor azt a nő úgy fogja érezni, hogy átverték, kihasználták. Ha ez nem így lenne, akkor nem csinálnának olyan nagy dolgot abból, hogy valaki csak meg akarja fektetni őket. Mégis újra és újra visszatérő konfliktus, hogy a pasi szexet akar-e vagy sem, mert ő nem fogja magát hagyni.


Azt gondolom, hogy ezt a szöveg csak azért találták ki, amiért a nők hazudnak a személyiségükről: mert szégyellik, hogy gyengék, sebezhetőek. A legtöbb agyonvarrt nő ugyanúgy el tud pityeregni, mint az, aki apácának készül.

2019. júl. 31. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!