Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogy viszonyulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy viszonyulnak ahhoz, ha egy nő szőrösebb alkat?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítek, de nagyon sok, erős és szinte mindenhol van szőröm, a megszokott helyeken jóval több és nagyon elburjánzik. Leszedem, de látszik,érezhető,érdes,tüsis a bőröm emiatt. A fétisesek és ajánlattevő ismerkedni vágyók kíméljenek, a kérdésem az átlag emberekhez szól.
2018. jún. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hááát nem biztos, hogy túl jól....
2018. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hormonháztartásod hogy áll?
2018. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Sosem zavart az ilyesmi. Aki tetszik és megfog benne valami, azon például még a bajuszkát is szexinek tarom.
2018. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tul jol.. sajnos.. en is az vagyok:( persze szedem, de elkeserito, egesz combom, ahol mas lany nem szoros az... sokkal tobb ido ebben a rovidnadragos idoben normalisan kinezni. Hascsik... gyantazom..

En igyekszem csinos alkatu lenni, szepen oltozni, az eros szorzet egyetlen elonye hogy a hajam is extra hosszu. De mostmar kezdek kibekulni magammal, ha vkinek emiatt nem kellek az annyit is er:) amint lesz penzem en mondjuk elmegyek lezeresre, mert nyilvan szebb az ember lanya szor nelkul.

2018. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden ember szebb szőr nélkül.
2018. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szőrös típus vagyok, PCOS-em van. Nagyon sokáig küzdöttem ellene, rengeteg pénz elment gyantáztatásra, szőkíttetésre, ráadásul érzékeny bőrrel utána sokáig fájt is. (Pl. intim területen annyira fájt gyantázás után, hogy élvezhetetlen volt a szex.) Folyamatosan benőtt, viszketett.

A mostani barátom elfogad olyannak, amilyen vagyok, nem erőltet semmit. Inkább aggasztja, hogy lehet-e majd kisbabánk a betegség mellett.

A hónaljamat és az intim területeket hagyom, ahogy vannak, igazából már jobban is tetszem magamnak így, nőiesnek érzem magam, természetesnek.

20L

2018. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!