Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/nők hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/nők hogyan viszonyulnak a tyúkvágáshoz? Ha a férfi elviszi a szülői házhoz és tyúkvágás van, szerintetek a többség segítene vagy sem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 09:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
70%
Hát azért ezt nem lehet ilyen általánosan megállapítani. Sok nő van, akinek ez az élete mindennapjaihoz hozzátartozik, mert olyan helyen él, vagy a szülei olyan helyen élnek, állatokat tartanak, levágják őket stb. A nagyvárosi nők egy része biztosan viszolyog a dologtól, de nem gondolom, hogy mindenki vagy a többség. Én valószínűleg eléggé feszengve érezném magam, mert életemben nem láttam még, nem csináltam még ilyesmit, így azt sem tudom, miben tudnék segíteni.
2017. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
88%

Hat en pl. egesz biztos, hogy nem :) Egyreszt nem tudnam vegignezni az allat halaltusajat, masreszt nem birom a vert.

Segitenek masban:mosogatni ebed utan, elotte teriteni, vagy zoldseget pucolni, de tuti nem a veres levagasban vennem ki a szerepem.


Bar csendben megjegyzem ha engem a ferfi (a kapcsolat elejen) tyukvagasra vinne a szuloi hazhoz, masnap el is bucsuznank. Tobbeves kapcsolatban ez oke ha elotte megbeszelik de ez eleg vigjateki jelenet lenne ha a varosi not a ferj elviszi a csaladnak bemutatni, ahol a kendos asszonysagok egybol odaallitjak a tyukolhoz hogy "no janyom, kapj el egyet oszt tollazzuk mog!"

2017. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
40%
sehogy.. a többségük csak fényképen látott tyúkot..
2017. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
78%
Draga 1-es: megfozok barmilyen olasz vagy azsiai menusort, emeletes tortat sutok ferjemnek szulinapra, de hogy oda nem allnek egy verben tocsogasra anyospajtival hogy allatot vagdaljunk visitas kozben, azt kosz nem ;) Keress egy parasztlanykat, az kaphato lesz erre! Meg a gagyi lekvaros kenyeredre is ;)
2017. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%
Én falusi vagyok, szüleimnek természetes volt, de én biztos h nem csinálnám, szóval egy várositól főleg nem várhatod. Amúgy h kell elképzelni a szituációt? Elviszed a lányt bemutatni és akkor "gyere segíts megkopasztani meg megfőzni aztán lesz ebéd"?
2017. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
25%
2-esnek szolt!
2017. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%
Én nem jönnék össze olyan férfival, akinek erre van igénye. Disznóvágás ugyanaz. Tartson finnyás városi népnek, nekem ehhez semmi kedvem nem lenne, és öreg vagyok már ahhoz, hogy egy férfi kedvéért olyan programokra menjek, aminek már a gondolata is taszít.
2017. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
35%
a fővárosban ez nem dívik, szóval kizárt, mert vidéki pasi nem kell
2017. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
76%

Eleg nagy parasztsag lenne a ferfitol, ha a lanyt egy ilyen programra vinne! Anyosekkal tikot vagni... egy ilyen pasassal nem sok kozos lenne bennunk. Tapintatlan bunko dolog lenne.


Felreertes ne essek, imadok fozni de aki vendegsegbe hiv, ne kelljen mar a tyukot nekem levagni hozza...

2017. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 wiWell ***** válasza:
97%
A tyúk torkát elvágni nem tudnám, de fosztani segítenék. Míg a szüleimmel laktam, anyummal meg a mamámmal szoktam csinálni.
2017. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!