Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már kollégával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már kollégával match tinderen, majd szétválás?

Figyelt kérdés
Van egy közvetlen kollégám, akivel jól kijövünk, még az is felmerült bennem, hogy tetszem neki. Most kidobta nekem a tinder és match lett, nem írtam neki, vártam, majd azt vettem észre, hogy szétvált. Attól lehet, hogy tetszem neki?

2019. júl. 31. 21:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem értem minek húzott jobbra, ha nem akart semmit...
2019. aug. 1. 23:54
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen egyértelmű a szituáció.


Tetszel neki.

Matcheltetek, aminek nyílván örült, majd várta, hogy írjál neki vagy tegyél lépést az ügy érdekében, de nem tettél.

Ettől ő bepánikolt és elkezdett kombinálni és azt hozta ki, hogy ez számára milyen kellemetlen most, hogy te megtudtad, hogy tetszel neki, de te meg még sem tettél semmilyen lépést.

2019. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy szerintem rögtön ráment a szétválásra, ahogy meglátta, hogy match. Rögtön írnom kellett volna?
2019. aug. 2. 01:12
 4/12 A kérdező kommentje:
Én este láttam, hogy match és ő mire reggel 9 körül megnéztem, szétvált. Amúgy gondoltam, majd ír, mégiscsak ő férfi és én már fáradt voltam :) reggel meg ugye már nem volt ott....
2019. aug. 2. 01:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is cikinek érezte
2019. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Csak mi általanosban voltunk osztálytársak. Aztán pár éve, kb 24-25 évesen match lett. Igazából hétről hétre láttuk egymást, mert egy kisvárosban laktunk, de mindig csak köszöntünk egymásnak. Itt én vagyok a férfi. Gondoltam másnap ráírok, mert este lett a match. Másnap ő is szétvált.

Én akkor arra gondoltam hogy csak kíváncsi volt, h lesz-e match velem...

De igazából sosem beszéltünk utána sem, csak köszönés

2019. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint azt, hogy nem írtam? Gondoltan, ha akar valamit majd ír.
2019. aug. 3. 12:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az a baj, hogy ideges vagyok, mert nem értem, így azt sem tudom mire számítsak majd a munkahelyen, mert csak egy irodában ülünk napi 8 órát. Eddig ő szabin volt, most pedig én nem dolgozok jövő héten így még egy hét mire találkozunk....
2019. aug. 3. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha facebookon szoktatokj beszélni, akkor írj neki valami vicceset erről.


Pl.: Látom h nagyon nyomod tinderen😀

Vagy valami hasonlót. Aztán itt akar meg is tudjátok beszélni, ráadásul nem fogsz idegeskedni addig, illetve nem lesz kellemetlen később

2019. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg akkor realizálta, hogy kollégával matchelt, ezért gyorsan szét is vált. Valszeg mindenkit jobbra húz, nem esett le neki, hogy te vagy. Szerintem ha tetszenél neki már lépett volna, vagy úgy hagyja. Mindenesetre nekem kínos a pali, én hagynám.
2019. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!