Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lekoptattam egy fel evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lekoptattam egy fel evvel ezelot, de azota is minden nap eszembe jut, es hianyzik, erdemes lenne felkeresnem?

Figyelt kérdés

lekoptattam,pedig nagyon kedveltem... problemai voltak az eleteben,es feltem hogy ez ram is hatassal lessz.. azt mondtak hogy nagyon padlon van,en meg nagyon aggodom..

(nem voltunk eggyutt,csak ismerkedtunk)


2019. aug. 1. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ja.
2019. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Klau97hun ***** válasza:
69%
Próbát megér
2019. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha férfi vagy és komolyan érdekel a lány akkor keresed fel, de ha lány vagy akkor ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel! Vagy írhatnám azt is hogy ez a hajó elúszott.... Eső után köpönyeg! Nőként ne alázkodj meg sohasem egy férfi előtt mert ezt kihasználják!
2019. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mivel alazkodnek meg elotte? azzal hogy megkerezem tole hogy van?..
2019. aug. 1. 15:38
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én simán elküldenélek... úgy érezném, azt hitted, felraksz egy polcra és majd leveszel, amikor olyan kedved van :D
2019. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
utolso..jogos...
2019. aug. 1. 16:24
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

Valószínűleg elfogad majd. Nem hiszem, hogy most húde felépítette volna az életét.


Viszont amint felépül melletted, lehet úgy vág ki, mint macskát szarni!

2019. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Aki lekoptatott azzal én már 3 hónap után se akarok beszélni, nem hogy fél év elteltével. Pont azért amit írnak, engem ne vegyen le senki a polcról.
2019. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ezt a lekoptatast nem kell veresen komolyan venni... nem voltam vele bunko,sem megalazo... nem is ereztettem hogy a terhemre van,mert nem volt a terhemre.. csak nem kerestem annyit mint amennyit O keresett,es igy kicsit beleunt abba,hogy O keres mindig,igy megszakadt a kapcsolat..

az meg hogy kivag majd mint macskat szarni,azt nem ertem honnan veszed..nem kell ilyen magas lorol beszelni,egy sima kerdest tettem fel... ne az ego beszeljen beloletek mar konyorgom..

szerintem sok mindenkivel elofordult mar,hogy valakivel megszakadt a kapcsolat,majd egyszer megint felbukkant..

2019. aug. 1. 20:34
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Tipikus hülye liba gondolkodás... Ami nem egyezik a te véleményeddel azt lepontozod és leszólod csak mert nem tetszik, hogy megírják a véleményüket.... Akkor minek írtad, raktad ki a kérdést, ha úgy is írni fogsz neki, még ha többen is írják hogy felesleges???!! Ennyi eszed van meglátszik.... Gyerek vagy még!
2019. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!