Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve kikezdett velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve kikezdett velem egy srác. én lekoptattam, de azóta is állandóan bámul, igaz beszélni nem beszélünk. Az utóbbi pár hétben viszont megtetszett nagyon?

Figyelt kérdés

bepróbálkozhatok nála? szerintem nem bánná, mert elvileg még mindig bejövök neki. nem gáz, hogy 2 éve visszautasítottam? most tényleg nagyon tetszik.

ti hogy reagálnátok a helyében?


2012. ápr. 8. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
jól van.
2012. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha azota is tartjatok a kapcsolatot akkor miert lenen nehz dolgod? vedd komolyabbra egy picit a beszelgeteseket, hivd ki egy randira!
2012. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elutasítottad és most meg összejönnél vele azt úgy fogná fel, hogy ő csak "pótléknak" kell amig nem találsz jobbat. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem beszélünk igazából:S

elég gyakran látom(napi 2szer is néha) de itt-ott, pl buszon, városban...

nem tarjuk a kapcsolatot, csak köszönés formájában, meg ugye az állandó szemezés.

2012. ápr. 8. 19:46
 5/7 A kérdező kommentje:
18F és 17L
2012. ápr. 8. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el nekem, hogy van az hogy miért koptattad le most meg tetszik nagyon? Ugyanaz az ember mint régen, akkor meg mi változott?
2012. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon tetszett egy osztálytársam(jártam is vele egy ideig).egyszerűen nem akartam tőle semmit.

mostanában viszont nagyon egyedül vagyok és nem pótlékként, de szükségem van valakire. nagyon be vagyok indulva a fiúra...de nem tudom, hogy nem bunkóság újra felkeresni(nagyon keresni se kell hiszen mindig látom).

2012. ápr. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!