Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinàljak, hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinàljak, hagyjam vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Röviden: összejövőben voltam egy sráccal. Talàlkoztunk az ő városában, azonban azt mondta utána, hogy nem èrez úgy és inkább hagyjuk. Viszont még előtte megvette a jegyet hozzám, amit már nem tudott lemondani, ezért tegnap eljött, de nem hozzám, hanem az itteni haverjához. Ma felhivott, hogy elmondja, hogy itt van. Azóta teljesen összezavarodtam. Nyilván ha találkozni akarna, mondta volna, de mégis olyan furcsa ez az egész. Rosszul esik, hogy mégis eljött, de nem miattam. Mióta hívott, folyamatosan azt érzem, hogy látni akarom, mit tegyek?
2019. aug. 2. 20:54
 1/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű csak te nem látod, mert elvakított...hagyd a fenébe.
2019. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondolom azért hívott fel, hogyha összefutnánk, ne legyen kellemetlen, hogy egymásba botlunk.
2019. aug. 2. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbált korrekt lenni veled. Ettől még nem akar tőled semmit.
2019. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Manipulált. Tudja, hogy rajta kattogsz.
2019. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy éjszakára vagy ameddig itt van jó lettél volna...
2019. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy találkozzunk, szóval nem gondolom, hogy "azt" akarta volna
2019. aug. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!