Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon részeg voltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon részeg voltam és fogalmam sincs, miket mondtam. Mit csináljak? Hagyjam, vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, több, mint fél évig jóban voltunk (kicsit bele is zúgtam), csókolóztunk párszor, de én kapcsolat nélkül nem akartam csak úgy lefeküdni vele (még szűz vagyok), meg ő maga mondta magáról, hogy alkalmatlan bármi komolyra. Aztán most ősszel mondta, hogy neki ez így nem igazán jó, hogy nem tudom eldönteni, mit akarok tőle és hogy túl tapasztalatlan/komolytalan vagyok hozzá, térjünk erre vissza később... Azóta nem is beszéltünk és ez engem eléggé megviselt. Folyton hiányzik. Mármint nem az, hogy kavarjunk, hanem hogy beszélgessünk, hülyéskedjünk. Pl tök sokszor van, hogy valamiről eszembe jut, vagy van valami, amit azonnal mesélnék neki, de aztán rájövök, hogy nem tehetem.

Tegnap nagyon berúgtam (kiderült, hogy 18 felett sem bírom a tömény alkoholt) és először írtam neki, aztán felhívott és beszéltünk. Nem tudom, hogy mit, de 9 percig tartott. Aztán arra emlékszek, hogy veszekedett a legjobb barátnőimmel (nem akartak elengedni vele, pedig a srác állította, hogy én hívtam, hogy vigyen el a buliról), utána beültetett a kocsiba, ahol szerintem elaludtam, mert az útra nem is emlékszek, csak hogy a garázsukban ébredtem fel, vagyis onnan vannak emlékeim.

Utána csinált kaját nekem, aztán befektetett az ágyba, de itt semmi időérzékem nem volt, szóval ez 20 perc is lehetett, vagy akár 2 óra is, fogalmam sincs. Aztán délelőtt felébredtem, ő még aludt és elhúztam a csíkot (az anyukája kiengedett). Nem tudom, miket mondtam, vagy csináltam előtte. A barátnőim azt mondják, hogy egész este arról beszéltem, hogy mennyire hiányzik, és hogy a barátnője egy bányarém. Ha ezt vele is megbeszéltem, az gáz.


Szerintetek mit csináljak?

Írjak neki? (szeptemberben beszéltünk legutóbb)

De mégis mit? "Szia, bocsi, hogy tönkretettem az estédet és majdnem telehánytam a kocsidat."? Ez nem túl bizalomgerjesztő... De ő írt, csak annyit látok belőle, hogy jól eltűntem, szóval lehet, hogy még írt előtte.

A barátnőim szerint hagyjam, mert csak újra elkezdenénk dumálni, minden megint előjönne és ugyanott lennénk, mint hónapokkal ezelőtt. De közben hiányzik és most végre beszélnénk, pedig tudom, hogy ez nem biztos, hogy jó lenne nekem.


2016. nov. 6. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most mar eleget egetted es alaztad magad valaki elott, aki igazabol max. meg akart dugni. Ideje valaki olyannal foglalkoznod a kicsit tavolibb jovoben, aki er is valamit.
2016. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetet, nekem is volt ilyesmi legjobb barátom az ellenkező nemből, mondjuk én jártam is vele pár hónapot és az égette ki az egészet, de ez sem sokban különböző.


Szerintem próbáld megmenteni a barátságot, köszönd meg neki, hogy segített az este meg kérj bocsánatot, akkor is ha mégsem mondtál semmit.


Arról viszont le kellene mondanod, hogy vele kikezdj, már csak azért is mert elég rendes volt, hogy elmondta előre a szándékait (amit valljunk be, nem sokan tesznek meg, hanem inkább az ágyba kísérnek) és így kiderült, hogy mást akartok mindketten, úgyhogy a nagyobb lehetséges sérülés el lett kerülve.

2016. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De az a gond, hogy én már le is feküdnék vele... Vagyis mikor először jóban lettünk, nem is találtam helyesnek, de egyre jobban megtetszett külsőre is. Csak ugye bennem van az, hogy ő valószínűleg pár alkalom után rám unna. Ezt mondtam neki is, hogy nem akarok egyéjszakás lány lenni az életében, de erre az volt a válasz, hogy akkor majd leszek több éjszakás.

Ribinek sem akarok tűnni.

2016. nov. 7. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel hulye. Erre csak ennyit tudok mondani. Biztos vagyok benne, hogy a lyuknal a labad kozott tobb ertek van benned. De ez a csavo ezt nem latja, es oszinten szarik is ra.
2016. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok


Akkor viszont tényleg hagyni kéne az egészet, kezdésnek töröld ki a telefonszámát.


Inkább keress valaki mást, aki hasonlóan képzeli el a dolgokat, mint te, nem könnyű, de ez az egészséges döntés.

2016. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló ez az én sztorimhoz. Jóban voltam egy sráccal, bulikban smaroltunk de amugy csomót logtunk egyutt csak ugy barátokként. Ő aztán azt is mondta, hogy szeret. Majdnem összejöttünk csak epp elb.asztam mert gyerekes voltam, párszor beegettem magam bunkó voltam vele. Igaz most mar nem talalkoztunk par honapja... Es rohadtul faj, néha én is csak ugy felhívnám hogy halljam a hangját.


Nem tudom szerintem annyira nem vészes a dolog, rendes volt veled. Irj neki szerintem de ne mentegetozz. Amit részegen mondtal azt valószínűleg ugy is gondoltad. Lehet alkalmatlan komolyra, de ha tenyleg hiányzik a barátsága ezt meg tudom érteni. (nekem is, rohadt jokat tudtunk beszélni és érzelmileg is egesz kozel álltunk) Irj neki aztán alakul. Veszteni valód itt mar nincs. Viccesen irjal neki, az kevesbe kinos talan :D

2016. nov. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Ez tini kategória
2016. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!