Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleid párkapcsolatának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleid párkapcsolatának fordulatai, helyzetmegoldási mintái mennyire vannak/voltak hatással a saját magánéleted alakulásában?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem befolyásolt. Nagyon jó kapcsolat van köztük. Szuper példa
2019. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ellenpéldák. Mindenben.
2019. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Előbb utóbb rajöttem hogy az ő megoldasaik csak arra jók, hogyan NE csináljuk.
2019. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elrettentő példának tökéletesek.
2019. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Téveszmét kepzett.


"A joban rosszban együtt" téveszmét.

Rosszban senki nem tart ki mellettem, csak a szüleim tartottak ki egymas mellett. Mintha masik bolygon élnék mint ök.

2019. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Mindenben kitartanak egymás mellett. Megtanítottak arra, hogy a párom a legjobb barátom is, egy személyben. Megtanítottak kompromisszumot kötni és leküzdeni a felesleges büszkeséget. Idő kellett hozzá, de ők a legjobb példa!
2019. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az elrettentő példa a megfelelő kifejezés.
2019. aug. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatta, hogyan ne legyek feleslegesen a szarban. Ha bármi olyan van ami nem tetszik, azonnal lépek. Nincs rájátszás, nincs második esély.
2019. aug. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltak hibak amiket elkovettek de naluk nagyobb peldakepek kevesen vannak...

A hibaikat pedig igyekszem nem “masolni” ;)

2019. aug. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Well, nálunk a családban mindenki elhagyott mindenkit ha nem volt "jó gyerek". Nagymamám nevelt fel aki meg a másik oldalról azt sulykolta belém, hogy okos enged, tehát ha tűrök mindig akkor előbb utóbb jó lesz.


Aztán ebből gyúrtam össze azt, hogy nagyon rugalmas ember vagyok egy kapcsolatban aki törekszik a problémák megoldására és rettenet félek attól hogy elhagynak ha "rossz gyerek" leszek. Nagymamám miatt meg van bennem az a tipikus szokás, hogy 80%-ban én engedek, utána meg kicsit úgy érzem mintha nem lenne megbecsülve az erőfeszítésem, holott más nem tudja hogy ez nálam nem magamtól jön hanem a szar nevelések miatt.

Mindenesetre szerencsém van a párommal, mert ezt más úgy kihasználná, hogy észre se venném és tönkre lennék téve lelkileg

2019. aug. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!