Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan azért veszekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan azért veszekszik velem a barátom mert bugyiban voltam a saját lakásomban? Meglattak a barátai és akkor mi van strandon is ugyan azt látják, nem?

Figyelt kérdés
Olyan meleg van én nem tudok ruhában lenni. Melltartó és egy tanga volt rajtam főztem nem voltam ott közöttük. Miert baj ez?
2019. jún. 22. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg érdekelne: Az oldal női felhasználói honnét szednek össze ilyen pasikat? :D
2019. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk kicsit tényleg meredek a részedről mikor tudod,hogy vendégek vannak otthon egy tangában meg melltratóban sétálgatni :D

Nem ugyanaz a fürdőruha meg a fehérnemű!!

Én biztosan nem mászkálnék így,ha vendégek lennének otthon,amúgy meg úgy tudom nagy melegben jobb egy lenge testreészeket takaró ruba,mint a meztelenség. Egyszer ovlastam valami cikket,hogy jobban flemelegszik úgy a test. És magamon is tapsztaltam ,hogy kimegyek forró naciban összeragadok,ha meg egy vékony hosszú nadrág akkor sokkal jobban bírom.

2019. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Oké, megkaptam a szokásos gyerekes lepontozást, de valaki esetleg írna választ is a #2-es kérdésemre? :D
2019. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is megkaptam a nullát, mert ínyencen dugok. 🙂 #1
2019. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy felnőtt nő nem mutatja meg magát bárkinek fehérneműben. Az egy intim dolog. A fürdőruha más, valószínűleg többet is takar.
2019. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én pl. ilyen időben mindig meztelenül vagyok otthon.

persze ha jönnek esetleg vendégek, akkor nagy dünnyögve felöltözöm, de vannak olyanok is, akik miatt nem kell. A barátom nem szól bele, mert ő is ilyen mint én.

2019. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
A vendégeket illik megfelelő öltözetben fogadni,vendégüllátni,de akár csak egy lakásban tartózkodni velük.Saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki azzal,hogy az alsóneműt a bikinivel egy szinten emlegeted.Hatalmas a különbség.De bikiniben sem flangál az ember otthon,ha a pasijának a haverjai ott vannak,nem még fehérneműben.
2019. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!