Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a jó fiúkat vonzom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a jó fiúkat vonzom?

Figyelt kérdés

Nem rég lett vége egy hosszú kapcaolatomnak, és nem tudnék most elköteleződni. Kicsit kalandra vágyom, egy lazább kapcsolatra.

Mindig azokat a férfiakat vonzottam akik komolyan vettek, komoly kapcsolatot akartak velem és úgy általánosságban baromi jó emberek voltak amúgy. Nincs ezzel baj, de nem erre van most szükségem.

Főleg azért, mert nem akarok senkit se átvágni,amikor ő komoly szándékkal ismerkedik velem. Nekem viszont szabadságra van szükségem, elsősorban azért szakítottam, mert nagyon be lettem határolva, az exem kontrollmániás volt. Későn realizáltam, hogy mennyire is.


2019. aug. 3. 01:51
 1/6 anonim válasza:
81%

"Mindig azokat a férfiakat vonzottam akik komolyan vettek, komoly kapcsolatot akartak velem és úgy általánosságban baromi jó emberek voltak amúgy. Nincs ezzel baj, de nem erre van most szükségem."


Hidd el, hogy szerencsés vagy, ha a jó embereket vonzod be, sajnos tapasztalatból mondom.


Nekem sajnos nem volt ilyen szerencsém. Engem sokan szépnek tartanak és viszonylag sok pasi szívesen járna/járt volna velem, erre amilyen az én formám már az első kapcsolatomnál össze jöttem egy olyan pasival, aki míg össze nem költöztünk normálisnak tűnt, de miután összeköltöztünk, egy kis idő elteltével elkezdett bántani engem.


Többször is megvert, mire elmentem tőle, sajnos én is túl fiatal és naív voltam, sőt voltam olyan buta, hogy mentegettem magamban, hogy "jajj csak rossz napja volt, azért ütött meg" és ehhez hasonlók...


Szóval inkább adj hálát a szerencsédnek, hogy nem botlasz bele egy "nem normálisba". Én megtanultam, hogy egy normális, rendes pasi nagyon nagy kincs. Szeretem is nagyon a mostani páromat. <3


26/L

2019. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem indíts azzal hogy te most arra vágysz, hogy meg legyél baszva :D

Mert nem csoda, hogy normálisak közelednek hozzá, ha nem játszol teljesen nyílt lapokkal már az elejétől kezdve

Egy jó kihasználás, leszarás kell most neked, ezzel kezdd :D Akkor tuti csak az marad meg a beszélgetésben aki ilyen típus :D

2019. aug. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki ami van, öltözz picit közönségesebben és menj putri helyekre, megfogod kapni amit akarsz.
2019. aug. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kamu! 2 masodperc alatt talalsz valakit barmely szorakozohelyen aki megkettyintene de szarik rad tehat mem akar toled semmit...

Kamuuuuu vagy, baromi randa no vagy, vagy?

2019. aug. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent azert is kamu, mert nincs olyan no aki egyejszakas kalandra hajtana... mivel az mindig adodik, a jatek resze az, ha tudod valami jofejjel teszed ezt es nem egy idiotaval... ahhoz meg mar valogatni kell... tehat kamuuuuuuu
2019. aug. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Kár volt kiírnod ezt a kérdést. Ideges lettem tőle és ismeretlenül is egy okádék embernek tartalak. Sajnálom.
2019. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!