Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy fiú nem mondja ki az érzéseit? Ez természetes a fiúk nagy részénél? Vagy csak én vonzom az elvont és zárkózott fiúkat?

Figyelt kérdés

Érzem,hogy szeret,de nem mondta még soha. 9 hónapja vagyunk együtt. Igaz, hogy még én sem mondtam neki.Sokszor találkozunk, ő is mondja, hogy taljunk, és együtt is alszunk 2-3hetente ő náluk.

Viszont kicsit fura, soha nem kérdezi meg hogy milyen volt a napom,vagy hogy mi újság? De ha elmesélem neki,akkor meghallgatja. De nem kérdez semmit ezzel kapcsolatban, és nem is kommentálja a dolgokat.

Nem tudom eldönteni hogy nem érdeklik az én dolgaim,vagy

csak mulya???

És már 2-3 hónapja azt érzem,hogy kicsit üres így a dolog.Ő azt mondja erre, hogy ő nem szokta mondani senkinek, hogy szeretlek, hiányzol és hasonlók.

Viszont a szex nagyon jó vele,figyelmes,gyengéd.

Csak én akarok túl sokat és nekem nem jó semmi?

Van valakinek hasonló gondja? Előre is köszi!


Én 31 L,ő 31 F.


2010. máj. 26. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én párom (32) is nagyon zárkózott ha magáról kell beszélni és az érzéseiről. Már lassan egy éve együtt élünk, és még mindig vannak dolgok, amiket közben tudok meg. Pl. múltkor főztem valamit és akkor közölte velem, hogy ő olyat nem ehet mert allergiás. Hát van ilyen. Néha nagyon tud zavarni, hogy sok dolog van, amit nem tudok róla, de egyébként nem zavar. Tudom, hogy idővel mindent elmond.
2010. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ! Jó tudni,hogy nincs az ember egyedül ezzel a dologgal.Én is azt várom,hogy később majd jobban nyílik. Köszi!!!! :)
2010. máj. 26. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő teljes mértékben. Én pl szeretek magamról beszélni, túlságosan is :) Viszont én se mutatom ki annyira a szeretet. Ha elmúlik, azt annál inkább
2010. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez tényleg emberfüggő. Vannak akik érzékenyebb típusak, vannak akik kevésbé.

Sokan nem merik kimutatni érzéseiket, mert ez túl érzékenynek tűnhet, amit lehet hogy a pasi nem igazán szeretne, mert nem túl férfias. Vagy ha csak nem mondja, de mellette kimutatja, akkor szerintem azzal nincs baj.

Viszont, hogy nem érdeklődik, hát istenem, ő ilyen, valószínűleg ezelőtt úgy élt, hogy keveset érdeklődtek iránta, így ő is keveset kérdezősködik másoktól.

2010. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!